Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, és...

16 hetes terhes vagyok, és elég sokszor fehéres-halványsárgás darabos folyásom van. Az orvos a hormonokra hivatkozott. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem ég, nem viszket.
2010. júl. 20. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehéres- halványsárgás szín teljesen normális iylenkor.Mondjuk, nekem nem volt darabos.Ha nem ég, nem viszket, akkor nem gomba.Terhesség alatt nagyon megnő a folyás mennyisége.A legdurvább a 3. trimeszterben lesz.Ez nem jelent bajt, ilyennek kell lennie.Amíg nincs panaszod, szerintem is normális.
2010. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy a terhesség közepén halványrózsaszínes folyásom volt. Gondolhatod, úgy megijedtem, hogy másnap már mentem a dokihoz, hogy mi ez?? Megvizsgált, kenetet vett, uh ...kutyafüle, viszont semmi bajt nem talált. "csak" p2es folyásom volt a kenet alapján, ami állítólag "természetes" ilyenkor. Hüvelytablettát kaptam rá, meg is szűnt a vérzés. Hogy mi volt máig nem tudom, de jobb is. Ezzel csak azt írom, hogy a természet néha produkál dolgokat....
2010. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szai! Én is 16 hetes vagyok, és nekem a terhesség elejétől sok folyásom van.
2010. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is régebb óta van, de ma az első pisilésnél sokat tapasztaltam és megijedtem.

A darabos kivejezés nem helyes, ugyanis inkább puha és tapadós a wcpapíron.

2010. júl. 20. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
én 6 hetes vok nekem is sok a folyásom fehéres átlátszós. ilyen testáplófélés.
2010. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!