Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta esetén mi...

Abortusztabletta esetén mi számít normálisnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék kérni.. Verzes hossza, mennyisege, honnan lehet tudni hogy kiurult a meh teljesen, es honnan ha nem stb.. Elore is koszonom a valaszokat :)

2018. júl. 13. 12:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem 72 orasra gondoltam.
2018. júl. 13. 13:33
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen kiurulsz teljessen a hugomnak most volt...szerintem jobb mint a mutet.
2018. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Szia,én Angliában élek és nekem volt. 2 tabletta volt úgy emlékszem. Az első után úgy rémlik 2 napra rá kellett bevennem a második tablettát és azt mondták nagyon gyorsan haza kell érni mert gyorsan hat. Kb 45 perc múlva elkezdtem erősen görcsölni,szorítottm mindent ami a kezembe került. Kiabálni nem kiabáltam azért. *azóta szültem is oxival szerintem az durvább ) Szóval ilyen durva mensi szerű volt. Aztán elmentek wc-re (kb 1 órára a tabletta után) és hát ott távozott egy nagyobb adag. Azután kb 2-3 napig volt még gyengébb vérzés mint mensikor de az már nem fájt.

Szerintem ez sokkal jobb mint a műtét. Mert nem sérült semmi. Igaz kora terhesség volt 7 hetesen.

2018. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
Szia, én két linket tudok küldeni (zöld kézre nem hajtok.Az életvédőket amúgy is lepirosozzák itt.) Ha te szeretnél babát elvetetni, csak azt tudom tanácsolni, hogy ne tedd. Most írt nekem egy édesanya, aki 20 évvel az abortusza után roppant össze. Ez egy időzített bomba. Attól, hogy valaki azt mondja semmiség, még nem feltétlenül van úgy. egy élet. Ki ekkor fogja fel, ki akkor. De legkésőbb a saját halálos ágyánál mindenki. :( Szóval a cikkek: [link] és [link]
2018. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. 13/14 pont erre voltam kivancsi koszi a reszletes leirast. 14. Nem kapsz pirosat, koszonom hogy irtal bar szerintem nem a kerdeshez kapcsolodik :)
2018. júl. 13. 15:19
 16/22 A kérdező kommentje:
A linkeket viszont koszonom
2018. júl. 13. 15:20
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezt 7 vagy 9 hetes korig javasolják, mivel az idő előrehaladtával egyre kockázatosabb. Tehát a vérzés nagysága attól is függ, hogy mennyi idős a kicsi. Minél nagyobb, annál nagyobb a vérzés.
2018. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Szia! Én fordítottam pár cikket a témában, és vannak nagyon horror esetek. Tudod, velem az történt, hogy huszonéves koromban volt két ABom, és aztán annyira kiborultam és megbántam, hogy azóta életvédő lettem.
2018. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszonom a valaszokat :)
2018. júl. 13. 16:37
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Nekem leallt a terhesseg a fejlodesben es vegul ezt a megoldast valasztottam. Van egy gyogyszer amit eloszor beveszel, a nevet nem tudom de vegulis az azt csinalja hogy leallitja a verkeringest a petezsak fele es az lassan kezd levallni. Majd a masodik lepes az az hogy 48 orara ra beveszel ket vagy harom tabletat (cytotec) ami beinditja a vetelest,mehosszehuzodasokat okoz, eros verzest hogy a szovet tudjon tavozni. Amugy szedylhetsz es hanyingered is lehet. Nagyon fontos az hogy amikor ezt a gyogyszert beveszed reggel legyen es ne egyel elotte es csak annyi vizet igyal ami a gyogyszer lenyelesehez szukseges, mert hanyhatsz ha a gyomrod nem ures es akkor ujra be kell vegyed a gyogyszert ami nem jo.

Nekem eleg durva volt. 9 hetes voltam es nagyon eros szinte egybefuggo fajasaim, gorcseim voltak. Nem volt fokozatossag benne, az utolso 2 oraban folyamatos eros fajdalmaim voltak, de vegul kitisztultam. Viszont a verzesem a veteles utan meg 5 hetre sem mult el es horminalis kezelesel tudtuk csak ujra beallitani a ciklusomat. Ez amugy nagyon ritka eset.

Amugy a vetelest kovetoen atesel normalis korulmenyek kozott egy nogyogyaszati konzultazion es a huvelyi uh utan megtudjak allapitani hogy kiurult-e a mehed. Amennyiben elmarad a veteles utani konzultacio vagy kesobb fogad csak az orvos, a tunetek az eros alhasi fajdalom, verzes es laz lehet ami arra utalhat hogy nem tisztultal ki.

Remelem tudtam segiteni.

2018. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!