Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mért van az hogy egyre többen...

Gags kérdése:

Mért van az hogy egyre többen összemossák az állatvédőket és az abortuszelleneseket?

Figyelt kérdés
Ezek ellentmondó fogalmak, egyszerűen nem lehet velük érvelni az abortusz ellen. Mégis egyre több próbálkozással találkozom, mért? Mi ebben a logika?

2018. júl. 13. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez fura. Abszolùt cicàs ès kutyàs vagyok, sőt esetükben ivartalanitàs pàrti vagyok, mert igy is annyi szegèny rossz sorsù kutya ès macska van.

Durvàn fog hangzani, de a szegèny sorsù gyerekekről is azt gondolom, hogu jobb lett volna, ha a szüleik ivartalanitva vannak..

Ebből gondolom kiderül, hogy az abortuszt is maximàlisan tàmogatom.

Amit viszont èn figyeltem meg, hogy pont az abortusz ellenesek azok (nagy számban, nem mindenki azèrt), akik màr a terhessèg elejèn kiteszik az addig "csalàdtagkènt" tartott hàzi kedvencet, mert jajj jön a babòca ès nem lehet cica/kutya a hàznàl. Engem ez hàborìt fel, nem az abortusz kèrdès.

2018. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!