Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Keressek másik orvost vagy...

Keressek másik orvost vagy igaza lehet az orvosnak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja missed ab om volt. Rá két napra méhgyulladásom lett arra kaptam antibiotikumot így elvileg ki van kezelve. Viszont napi szinten többször szúrkál a petefeszkem. Ma voltam kontrollon és azt mondta az orvos hogy valószínű azért mert peteérésem van.
2018. júl. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne peteérésed? Nekem is szokott olyan tájt szúrkálni a petefészkem.
2018. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza lehet. De volt UH? Mert azon konkrétan látni is lehet a domináns tüszőt, vagy ovuláció után a hátramaradt folyadékot. Tehát ebben az esetben nem tipp, hanem tény lehet. De UH nélkül is igaza lehet, 1 hónappal a műtét után simán lehet peteérésed!
2018. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!