Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg annyira fáj a vetélés...

Tényleg annyira fáj a vetélés a pirulával? N26

Figyelt kérdés
Nagyon várom a havimat, sajnos lehet, hogy összejött a baba, de nem szeretném megtartani. Műtét helyett a tablettára gondoltam külföldön, ami vetélést idéz elő. Azt olvastam előnye, hogy ugye nincs műtét/ kockázat, viszont nagyon görcsöltet. Tapasztalatok?
2018. aug. 21. 22:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szornyu volt es vegul 12 oras kinlodas utan a mutoben kotottem ki es jobb is volt ugy. Egy oraval a mutet utan setaltam a szobamba es beszelgettem a ferjemmel es csak enyhen fajt a hasam.
2018. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Tökmindegy, mert utána át kell nézni téged, és bizony többször előfordul, hogy ugyanúgy ki kell tisztítani, mert maradt benned belőle.
2018. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha neked előnyösebb, hogy szedegetheted ki a magzatot kezét-lábát, egyéb darabkáit a WC-ből (mert meg kell lennie minden testrészének, hogy tudják, hogy nem maradt benn semmi)...

Mondjuk így legalább látod, hogy egy embert nyirattál ki, altatásnál meg be tudod magadnak dumálni, hogy az nem is egy ember meg jobb ez neki bla bla

2018. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
54% os te nem vagy normalis, ezt naponta bizonyítod.
2018. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
13as, amellett, hogy rosszindulatú vagy, még nagyon hülye is, egy öt-hathetes magzatnak szerinted hol van még keze-lába?
2018. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Testileg és lelkileg is megterhelőbb, mint a műtét, ráadásul sokkal nehezebb elintézni, és többe is kerül. A műtétet itthon 1-2 hét alatt el tudod intézni. Este bemész, másnap elaltatnak, megcsinálják, délután már mehetsz haza, és jó esetben bármit tudsz csinálni. A gyógyszeres vetélés sokkal tovább elhúzódik, akár napokig is. Erős vérzéssel és görcsökkel jár, tehát sokkal kimerítőbb. Sokszor hányással, fejfájással, emésztési zavarokkal is jár. Mindezt egyedül végig csinálni külföldön sok plusz szenvedéssel jár. Szerintem sokkal rosszabb, mint a műtét. De annak aki fél az altatástól, kiszolgáltatottságtól, műtétektől, jó megoldás lehet.
2018. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon sajnálom, hogy rosszkor jött össze nektek ez a baba, de bocs, annyira embertelen gondolat, hogy beveszek rá egy tablettát, és elmúlik a probléma. Ez most nem konkrétan a kérdésedre válasz, de... Ez a "kis probléma" a te kis gyereked, valószínűleg az első gyereked, akárhány hetes is most. Nem az van, hogy beszedek egy gyógyszert és elmúlik a baj, hanem beveszek egy vetélést előidéző, brutál erős szert, amitől az élő magzatom nem éppen akármilyen módon meghal és kipotyog belőlem, miközben én kisebb szülési fájdalmakat élek át. Hát, ez szerintem megfelel a horror kategóriának.

Tudom, könnyű mondani, hogy inkább tartsd meg és szeresd, mert nagyon nem mindegy, egy egész világ múlik rajta - sajnos nekem volt műtéti abortuszom, mert iszonyat hülyeséget csináltam anno. Aztán mikor anyuka lettem, elmondhatatlanul elkezdett fájni a tudat, hogy AZ ELSŐ GYEREKEMET MEGÖLETTEM. Akiknek most az anyukája vagyok, mindennél drágább tündéreim, úgy szeretem őket, hogy majd belehalok, és ők is engem, és kibírhatatlan a gondolat, hogy egy ugyanilyen ártatlan csodalényt nyírattam ki, mert nem jókor fogant meg. Igen, még pici volt, még viszonylag fejletlen, de aztán belőle is tündéri baba lett volna...ha hagyom élni.

2018. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
"hanem beveszek egy vetélést előidéző, brutál erős szert, amitől az élő magzatom nem éppen akármilyen módon meghal és kipotyog belőlem, miközben én kisebb szülési fájdalmakat élek át. Hát, ez szerintem megfelel a horror kategóriának." - nem, ez a demagóg hazugság és ostobaság kategóriájának felel meg történetesen. Az abortusz tabletta (mifepristone) egyet tud, közömbösíti a női szervezet progeszteron hormonjának a méhre való hatását.
2018. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kifogás, de a kapcsolatunk nem éppen tökéletes a pasimmal. A lényeg, hogy nem tudunk közös nevezőre jutni a jövővel, így én éppen most készülök külföldre. Azon kívúl tokofóbiától szenvedek kislánKorom óra, amin gondolom esetleg, ha egyáltalán lehet segíteni, hosszas pszichológussal való együttműködéssel lehet rajta változtatni
2018. aug. 25. 12:36
 20/21 anonim ***** válasza:
21%
Ja .. rossz a kapcsolatod vele de védekezéw nélkül szexelni mégis jó. Gratulálok
2018. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!