Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abartuszt jóvá lehet tenni?

Egy abartuszt jóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 20:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

A jóvá tétel alatt mit értesz? Ez sajnos olyan, hogy akkor hoztál egy döntést amit megvaltoztatni nem lehet(nem mellesleg ha erre jutottál, akkor az volt a legjobb döntés).


Ez is egyfajta gyász, a szakaszokon túl kell jutni.


Sajnalhatod, hogy ezt a döntést kellett meghoznod, de nyilván nem hobbiból csináltad.


Én úgy gondolom, hogy még mindig jobb egy abortusz, mintha a gyermek egy olyan családba születik, ahol lesz*rjak, útban va, n ne adj isten még bantalmazzak is. Vagy éppenséggel a szülők nincsenek felkeszulve erre a feladatra.

2018. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Volt már egy 2 éves gyerekem.

Pont elhagytuk apukát mikor kiderült, hogy terhes vagyok.

Kaptam 50ezer ft gyed-et. Plusz családi.

Abból kellett volna gazdálkodni.

Műtétre úgy mentem, hogy nem akarom. Még a mütöbe is azt mondtam magamba hogy nem. Mégis megtettem. Azóta sem bocsájtottam meg magamnak.

Egyre jobban rányomja a bélyegét ez a döntésem a mindennapokra.

Vezekeltem már, de a lelkem még mindig nem nyugodot bele...

2018. nov. 1. 11:04
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem, az a gyerek meghalt.
2018. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Főleg ha már férjnél voltál. Még kaptál v9lna gyerektartást, családit is.
2018. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Pont az hiányzott volna a kétévesnek, hogy amikor felborul az egész kis élete, költözés, apa nincs, anya folyton ideges és sír, pénz semmire nincs... akkor még egy kistesó, aki miatt még kevesebb idő is figyelem jut neki pont akkor, mikor a legjobban kapaszkodna az ottmaradt anyjába. Vezekeld már le, hogy nem juttattad pszichiátriára a kisgyereket.
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%
A másik meg meg sem születhetett.
2018. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem volt jó a kapcsolat az apjábal.

Kapcsolatunk alatt is többször megvádolt, hogy megcsalom. Ha közlöm vele, hogy terhes vagyok akkor kapásból dns teszttel indítottuk volna a szülést.

Magyarázkodok, de már késő 😢

A múltat megváltoztatni nem tudom. Csak a jelenemet kicsit jobbá tenni.

Nem merek kapcsolatba lenni nehogy terhes legyek és így járjak. Vagy megint olyannak szüljek gyereket aki semmibe vesz.

Gyermekem apja bírósági tárgyalás óta nem is szól hozzám. Szóval sz@r ember vagyok. Tudom...

2018. nov. 2. 09:30
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy vagy szarember! Ne emészd magad kérdező, hiába nem úgy gondolod, attól még nagyon is jól döntöttél, hogy inkább abortuszra mentél! Ahogy írod, egy kész káosz volt akkor az életetek, apukával váltatok és a legfontosabb, ott volt veled már egy kétéves. Akinek nagyon is szüksége volt az anyjára, plusz pénzügyileg sem áltatok úgy, hogy jöjjön még egy gyerek, arról nem is beszélve, hogy normális ember nem szül még egyet egy olyan férfinak, akitől épp válik és amúgy is semmibe vesz őket.

Semmit nem kell jóvá tenned, inkább azon legyél, hogy ne emészd magad tovább!

2018. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell jóvá tenned semmit. Hoztál egy megfontolt döntést, ennyi.
2018. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Jóvá tenni nem lehet. De bocsánatot nyerni igen. Nem vezekelni kell, az nem sokat segít. Fordulj Istenhez bűnbocsánatért, ő új kezdetet tud neked adni, és békességet a nyugtalanság helyett.
2018. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!