Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet terhes vagyok mit lehet...

Lehet terhes vagyok mit lehet tenni ha kidrrul, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Meg nem vettem tesztett dr fogok felek nagyon , mert anyu biztos , hogy meg fog olni elkezdtem hizni 55voltam most 57 sokat pisilek es kessik a menstruaviom is vagy 7-8 napot es valadekozok es nem tudom mit csinaljak anyu biztos h meg fog olni igy se szeretett sose ha ki derulne mit tudnek tenni ? (Heyes irasi hibaim miatt bocsanat)
2018. márc. 3. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szexeltél védekezés nélkül? Hány éves vagy?
2018. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Írj privit :)
2018. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy tesztet és csináld meg,aztán ha pozitív akkor ráérsz idegeskedni.Ha a terhesség miatt híznál,akkor már kimaradt volna ez előtt egy menstruációd,szóval az nem az esetleges terhességtől van.
2018. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy mit tegyél, attól függ, hogy hány éves vagy.
2018. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
ha nem vagy 18 anyukad nelkul semmit nemtudsz tenni.. :/
2018. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Mindenekelőtt vegyél tesztet. Mondjuk legalább kettőt, ha már úgyis ott vagy. A menstruációd simán késhet az idegeskedés miatt is.

Ha terhes vagy, és még nem vagy 18, akkor pedig minél hamarabb odaállni anyu elé, mert ez sajnos nem az a fajta probléma, ami magától is elmúlik.

2018. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
A hirtelen súlygyarapodás és a menstruáció késése inkább pajzsmirigy alulműködésre vag más hormonális problémára utal. 1 hét késésnél nem szoktak a terhes nők 2 kg-t hízni. Persze, ha aktív szexuális életet élsz, terhes is lehetsz. Gyógyszertárban, drogériában párszáz forintért kapsz tesztet.
2018. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok iden toltom a 18 at
2018. márc. 3. 18:39
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Azért írhatnál még valamilyen részletet.

Mondjuk,hogy kiszakadt-e a gumi vagy megszakítással szexeltetek vagy egyáltalán semmivel sem védekeztetek?

Pontosan mikor volt a menstruációd első napja?

2018. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
*utolsó menstruációd első napja
2018. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!