Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál valaki bent lehet...

Abortusznál valaki bent lehet velem amíg a tágítás van es az utána levő megfigyelési idő?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a kórház látogatási szabályaitól függ.
2018. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Utána nem kell nagy társaság.

Amikor felébredtem kb megkérdezték kérek-e ebédet. Aztán pakolhattam, és mehettem haza...

2018. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ez nem teadélután.
2018. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Helyi szokások és megbeszélés kérdése, meg kell kérdezni a beavatkozást végző dokit, biztos lehet rá valami módot találni.

(ha a párom ilyen helyzetben lenne, én is ott szeretnék lenni vele)

2018. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahová én tartozok, ott nem lehet bent senki látogató. 6 vagy 7 ágyas talán a kórterem és tele nőkkel.

Nekem missed ab műtétem volt akkor.

2018. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Meg persze...felteszik a tágítót, beraknak egy kórterembe minimum 4-5 hasonló nővel együtt, majd tolnak műteni. Senki nem fog beengedni idegent hogy ott ücsörögjön.
2018. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Csak megemlíteném, hogy van, ahol létezik egy ágyas kórterem is, és a tágítóval a folyosón is lehet üldögélni, nem kötelező a kórteremben feküdni.

Persze akit a "miért legyen jó egy abortuszosnak" motivál a válaszadásban, az nem megoldani segít a problémát...

2018. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Hol vannak egy ágyas kórtermek utolsó? Magánkórházakon kívül? És amelyik kórházról én tudok nyilatkozni, ott tágítóval nem lehet mászkálni, feküdni kell. És a legszellősebb kórterem is 4 ágyas, de inkább 6-8.
2018. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

#8, vagy csak nem tudsz róla... ezért írtam, hogy meg kell kérdezni a műtétet végző orvost, hogy az adott helyen mik a lehetőségek.

(a kérdésből meg az sem derül ki, hogy állami vagy magánkórház, esetleg egyetemi klinika, ugye)

2018. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Alap esetben a műtétet végző orvossal nem is találkozik, mert csak akkor megy be mikor már ki lesz kötve és elbódítva. Állami kórházban nincs hely és kapacitás az egyéni igényekre figyelni. Legalábbis Szolnokon, Nyíregyházán és Debrecenben nem.
2018. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!