Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti vállalnátok egyedülállóként...

Ti vállalnátok egyedülállóként iker babákat?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedül maradtam és az apukátol csak anyagi támogatást várhatok.
2019. jan. 17. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Betöltötted már a 12.hetet?
2019. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ.

Ha önállóan is tudsz biztos hátteret adni a gyerekeknek, akkor igen.

Ha a lakhatás, és a bevétel is bizonytalan, akkor nem.

2019. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Van segítséged? Mármint nem anyagi természetűre gondolok.
2019. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak az apuka lehet segítség.Attól is függ a családod támogatna e, tudna e segíteni.Ha a válasz nem, akkor szerintem nem.Egy gyerekkel is nagyon nehéz ikrekkel én biztos nem bírnám.
2019. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
36%

Anyagiak függvénye.


HA az apa tejel rendesen, ÉS nekem is van pénzem, ÉS biztos lakhatás. ÉS piacképes szakmám/működő vállalkozásom.


Ha ezek nincsenek, akkor NEM!!!

2019. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén nem tudom élesben mit döntenék, de megpróbálnám megoldani, végiggondolni a lehetőségeimet. Ha jó az egészségem, az anyagi helyzetemből ki tudom szurkolni még két ember eltartását, vannak támogató rokonaim (vagy az apa rokonai, mert ilyesmire is ismerek példát) vagy tényleg közeli, megbízható barátaim vészhelyzet esetére, mint pl. betegség, akkor igen. Ha totál egyedül vagyok és úgyis alig jövök ki, akkor nem biztos, hogy végig tudnám csinálni, de akkor is elgondolkoznék az örökbe adáson.
2019. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Ez az instaanyu bevállalta, biztos van segítsége de nem lehetetlen. Nagyon menők! Nem ismerem a te körülményeidet de drukkolok hogy minden a legjobban alakuljon. :)

2019. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

Persze ezen ne is gondolkoz!

Nem mindenkit áld meg Isten két gyermekkel. És ő tudja moért teszi.

Nagyon nagyon sok boldogságot neked és hidd el sikerülni fog! Ha kell írj nyugottan és segítek én is bármibe

2019. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Utolsót hagyd figyelmen kívül, ab ellenes majom. Igenis gondolkozz a fent leírtakon!
2019. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
72%

8.-nak.


Isten az áldása mellé, vajon pénzt is küld a számlákra meg a kajára?

2019. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!