Semcy3 kérdése:

Az aktus után 35 órával vettem be Escapelle esemény utáni tablettát, mennyi az esély hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Most 22.-e van, a barátommal 19.-én voltunk együtt, miután elment és kivette, elszakadt az óvszer. Tegnap megtaláltam az óvszer tetejét a bugyimban, és mentünk is az esemény utáni tabletta után, 35 órára kb bevettem, még semmi mellékhatás. Nagyon meg vagyok ijedve.

2019. jan. 22. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Én sem nézegetem a bugyimat, ez tény.

Csak nekem a Kérdező szavaiból nem az jön le, hogy magàra mosna, nekem nagyon fiatalkànak tűnik, sanszos, hogy anyja mos még rà.Többek közt azért, mert felnőtt embernek nem "barátja" van, hanem élettàrsa/férje.

Az, hogy nàlunk én rakom be a szennyest, evidens, 34 éves vagyok, van egy 9 éves lànyom, és élettàrsam.

Mert az is egy tény, hogy az én korosztàlyom 18 évesen önàllósodott, ez ma màr nehezebben megvalósítható, ergó én magamra mostam 18 évesen.


Kérdező, ha terhes vagy, még akkor is vàlaszthatsz, mihez kezdj.

Ha semmi jele nem lesz, hogy meg akar jönni, akkor vissza kell menni dokihoz.

2019. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem cseréltem bugyit...amíg megtaláltam addig 2x-3x tusoltam is. Ami azt jelenti hogy valahogy felkerült belém a teteje. És tegnap dobta ki magából a szervezetem
2019. jan. 22. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Úhhh, na az gàz.

Nem ismerem miként hat az esemény utàni tabletta, vagyis, hogy milyen tüneteket produkàl, ha nem jön meg a menzesz, akkor iràny vissza az orvoshoz.

2019. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy egészséges nőnek 20-301% esélye van teherbe esni az a peteérésekor.Te számításod szerint utána voltál a pároddal,és esemény utánit vettél be.Szerintem csoda kellene ahhoz,hogy terhes légy
2019. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Én sajnos így maradtam terhes... kb 23-25 órával utána vettem be eseményutanit, mégis pozitív lett a teszt. Nem tartottam meg és utana inkább hüvelygyűrűre váltottam, szerencsére semmi probléma nem volt azóta.

De ez persze nem jelenti azt h te is terhes maradsz!

2019. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!