Escapelle esemény uráni tabletta bevétele után volt aki terhes maradt? (Csak azok válaszoljanak akik jártak esetleg így! )

Figyelt kérdés

A mensim utolsó napján együtt voltunk a párommal de sajnos kiszakadt a koton de mire észrevettük már belémérlvezett. Az Escapelle-t sajnos csak 60 óra elteltével tudtam bevenni :/

Rá 5 napra 3 napig véreztem.

Tudom így szinte 0 az esélye hogy terhes vagyok és mindenképp végzek majd tesztet is.

Kérem csak olyan írjon aki esetleg már járt úgy hogy hiába vette be az esemény utánit, teherbe esett!

És ha volt ilyen akkor véreztek ők is?

Csak mert a párommal jelenleg nem állunk úgy hoy gyereket tudjunk vállalni, de ha terhes vagyok abortuszra nem vagyok hajlandó.

Válaszolat köszönöm! :)



2018. dec. 31. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Baratnomek igy jartak, o 48 ora elteltevel tudta bevenni a gyogyszert, azt nem tudom, hogy utana verzett-e, de egeszseges kislanyuk szuletett... A hatekonysag 50%-ra csokken asszem, ha nem 24 oran belul veszed be, es idovel tovabb esik, de igy, hogy vereztel, valoszinuleg megnyugodhatsz. Egy tesztet azert csinalnek a helyedben 2 het mulva.
2018. dec. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Nekem is egyik baratnom terhes lett esemeny utani tabletta bevetele utan.

O se 24 oran belul vette be, azt en se tudom h verzett e vagy sem. Nekik egy csodalatosan szep kisfiuk lett, minden rendben volt a terhessege alatt is es a babaval is.

2018. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Én 30 óra után vettem be, lett egy lányom 😁

Nem véreztem

2018. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én 50 óra után vettem be és nem lettem terhes.
2018. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszolat :)
2019. jan. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!