A beavatkozás után hogy éreztétek magatokat? Voltak fájdalmaitok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert Budapesten lesz abortuszom, viszont nekem még aznap haza kéne jönni... Másfél-2 óra autóval az út, én vezetnék. Szerintetek ez lehetséges? Vagy közvetlen a beavatkozás után nem kellene még?
2019. jan. 25. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi fájdalmam nem volt testileg, de az biztos, hogy altatás után én nem vezetnék ennyit. Söt semmennyit sem.
2019. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vezess egyedül haza. Két óra megfigyelésre minimum bent maradsz a műtét után, de jobban szeretnek kísérővel hazaengedni.
2019. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pecsen csak kisorovel adnak haza, vezetni nehogy vezess!!
2019. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aznap meg nem kellene vezetned.

Tobb mutetem volt mar, kisebb is (elhalt terhesseg miatt, gyakorlatilag olyan mutet, mint az abortusz), nagyobb is melyaltatasban es eber mutet helyi erzestelenitessel szinten.

A rovidebb altatasos es az eber mutet utan is azt mondtak, hogy 24 oran at ne vezessek, sot, a korhazbol ugy johettem el (a mutetek utan 3-4 oraval), hogy a kiseromet meg kellett varni, szoval valakit, aki velem van.

En tok jol voltam amugy fizikalisan, nem voltak fajdalmaim, de biztos, hogy nem vezettem volna, mert olyan kotyagos volt a fejem, mintha masnapos lennek. Pici szedules, enyhe hanyinger, koordinacios zavar, tompasag.

Nyilvan az altatas/erzestelenites miatt is van ez, plusz ugye elotte x ideig nem eszik, nem issik az ember, utana sem sokat ugy hurtelen es a vercukorszint a beka feneke alatt van.

2019. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma volt abortuszom. Semmi fajdalmam nem volt mutet utan. Az viszont teny, hogy jobbszeretik, ha kiserovel hagyod el a korhazat, es te semmikepp ne vezess altatas utan! Mutet utan min. 2 oran at megfigyelnek, ez mindenhol igy van. En reggel 7-tol delutan 3-ig voltam korhazban, negyed 1-kor mutottek.
2019. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezethetsz,es kerlek ne is vezess nehogy rosszul legy vagy ilyesmi.
2019. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!