MANOKA980 kérdése:

Nem tudom mitévő legyek, nincs szivem elvetetni?

Figyelt kérdés

1éves múlt a kisfiam és úgy néz ki,hogy megint terhes vagyok. Mivel nehéz anyagi helyzetben élünk,mert páromnak csak alkalmi munkája van jelenleg.

Megszakad a szivem,ha arra gondolok hogy el kell vetetnem a babát, de örökbe sem tudnám adni. Segítségem nincs egyáltalán.

Ma megyek orvoshoz.

Adjatok kérlek tanácsot,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm szépen.


2019. febr. 8. 06:48
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kérdés ha mar nem tudod elvetetni???
2019. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, már nincs kérdés, de reggel még volt. Gondolom most jött az orvostól, ahogy írta reggel, és ott derült ki, hogy késő. Szomorú ez az egész. Csórók vagytok, az ilyeneknek nem is lesz jobb később sem. Sajnalom, nem szokásom bunkó lenni, de a naplopó naplopó marad, az a nők meg inkább sorozatszülnek, akár csak gyesre is. Ez így van az esetek nagy százalékában, tisztelet a kivételnek. És egy tanács: attól még, hogy nincs menzesz, védekezni kell, mert a szoptatás nem védekezés! Tanuld meg, mielőtt a harmadik is besikerül.
2019. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
44%

Éljen hát! Még egy éhes száj, akit az adófizetők pénzén fognak vegetáltatni!

Ezek a hozzászólások: "biztosan mások is segítenek majd"

Ha mindenki így gondolkozna minden nap 1000 gyerek halna éhen Mo-on! Nem segít! Ne várd el! Te gyereked, vállald, ha tudod tartani! Az pedig, hogy szoptatás mellett nem védekeztek ugyanolyan felelőtlenség, mint egyéb esetben nem védekezni!

Egyáltalá azt sem értem ilyen fiérfinek, ilyen helyzetbe miért kell egyáltalán szülni akár egyet is! Anyák! Ti a saját gyerekeiteket áldozzátok be az önzőségetek miatt! Nem értem, hogy nektek ez így jó? Hogy alig van miből élni, nincs fix fedél a fejed fölött, mindig csak a használt meg a kölcsön meg az adományitott dolgokon felnevelni a gyereket? Mit tudtok nyújtani neki? Jah! Igen szeretetet....mert nyilván egy ember aki ma Mo-on alkalmi munkából él és le se sza*ja a meglévő gyereket biztos nagyon sokat nyújt ám törődésből....

2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
53%
Szegény gyerekek. Ígyis sz..r helyzetben vagytok, na de nem baj, majd a "kis jövevénytől" biztos minden jobb lesz. Aha, plusz egy éhes száj, plusz egy gyerek, akit iskoláztatni, ruházni kell. De nem baj, majd lehet menni a védőnőhöz gyerekruhákért, meg a száraz élelmiszercsomagokért, és később lehet panaszkodni, hogy nem telik a 2000 forintos osztálypénzre.
2019. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
46%

Na ilyen esetben elgondolkodnék az örökbe adáson.

Én nem vállaltam volna a babát.

De mint kiderült már nem lehet elvetetni.

Ilyen élet nem való senkinek.De a kérdező ilyet szán a gyerekeinek.

Tudom meg lenne bélyegezve a kérdező ha örökbe adná.Sajnos ez nem is fog változtatni legalább is egyhamar.De kérdem én jobb az ilyen élet mint az örökbefogadás?

2019. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
62%
Igazándiból - bármennyire nem tetszik ez egyeseknek - a labda most a Kérdező párjának térfelén pattog, neki kell eldöntenie, hogy ezek után együtt marad-e a Kérdezővel. Ha nem, akkor jön a következő kérdés, hogy a Kérdező fenn tudja-e tartani egyedül az albérletet, illetve, ha nem, akkor tud-e hova menni 2 gyerekkel. Ha igen, az legalább a szülésig megoldja a dolgot, addig nem változnak az anyagiak a jelenlegi helyzethez képest.
2019. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
62%

Pedig 27-ke az előtted szólónak igaza van.... A kérdező férje nem családapa, sosem volt és sosem lesz az, és valószínűleg ez is lesz a köv. lépés. Nem fér a fejembe, hogy milyen istenadta szül ennek gyereket! Nőként mondom, hogy a nők idiótasága ez a sok nyomorba született gyerek, mert ha már a pasi idióta, legalább a nőnek lenne esze...dehát... Majd a kérdező újfent bepasizik, annak is szül a semmire 2 gyereket, mert nincs szíve elvetetni -védekezni meg esze nincs- osz' jóvan, majd kifizetjük azt is mi!

Ti amikor a mélyszegénységben élő gyerekekről hallotok, az szerintetek mégis, hogyan alakul ki? Mert szemetek előtt az élő példa! Ti meg buzdítjátok az ingyenélésre.

2019. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
53%

#28, ez pontosan így van... a kérdés valójában nem az, hogy a Kérdező és a párja szakítanak-e, hanem az, hogy mikor... lehet, hogy pár nap múlva, lehet, hogy pár év múlva... (pár százalék esély van talán, hogy mégse)

A Kérdező párja nem árult nagy zsákbamacskát, nem csapta be a Kérdezőt, hisz megmondta, hogy nem óhajt újra apa lenni. Az is kiderült, hogy (a Kérdező állítása szerint) az első gyerekkel sincs szorosabb kapcsolata, tehát gyakorlatilag 3 dolog tarthatja ott, a megszokás (kényelmi faktor), valamilyen érdek (mondjuk nem tudna hova menni), vagy a szánalom. Ezeknek meg egyike sem olyan erős kötelék, amire életet lehet alapozni.

2019. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
54%
#27 - én anno valójában egy közepes méretű balek voltam a kérdésben, csak tanultam a saját káromon. Persze van némi esély rá, hogy a Kérdező párja egy nagyon nagy balek, de - az alapján, amit a Kérdező eddig itt leírt - nem látom túl sanszosnak. A valószínűbb az, hogy kisebb balek lesz mint én voltam anno, és még időben lelép, nem fog hosszú éveket elszúrni az életéből olyanért, aminek az eldöntésében szava sem volt, hanem hamar tiszta helyzetet teremt.
2019. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
20%
Micsoda cicaharc alakult ki itt.. látod kedves Kérdező! 😁 Rosszkor, rossz helyen írtál ki kérdést. Most meg hogy babád lesz olvashatod majd a sok meddő meg 3gyerekes kulák asszonyka keserű károgását. 😁
2019. febr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!