MANOKA980 kérdése:

Nem tudom mitévő legyek, nincs szivem elvetetni?

Figyelt kérdés

1éves múlt a kisfiam és úgy néz ki,hogy megint terhes vagyok. Mivel nehéz anyagi helyzetben élünk,mert páromnak csak alkalmi munkája van jelenleg.

Megszakad a szivem,ha arra gondolok hogy el kell vetetnem a babát, de örökbe sem tudnám adni. Segítségem nincs egyáltalán.

Ma megyek orvoshoz.

Adjatok kérlek tanácsot,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm szépen.


2019. febr. 8. 06:48
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Egyáltalán nem vagyok egyszerű helyzetben.

De úgy gondolom, hogy csak az értheti meg a helyzetem aki bele tudja magát képzelni.

Ítélkezni könnyű, azt a legkönnyebb.

Hiszem, hogy megoldodik idővel minden.

2019. febr. 17. 22:41
 42/47 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinni kell, hanem tenni érte. Felnőtt nő vagy, senki nem fogja helyetted megoldani az életedet! Ráadásul ha egy ennyire kilátástalan helyzetbe még egy gyereket vállalsz, akkor igenis állj fel az önsajnálatodból, és oldd meg a helyzetet. Megszakad a szíved az örökbeadástól, de akkor majd mennyire fog, mikor nem mehetnek a gyerekek osztálykirándulásra, mert nem lesz rá 30-40 ezer forint, vagy nem tehetnek nyelvvizsgát, mert nem tudod fizetni a különtanárt, és a vizsgadíjat? És ezek csak példák...
2019. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Véletlenül emeltem ki a kérdést bocsánat
2019. márc. 31. 17:52
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
hogy alakult? mi lett veletek kedves kérdező?
2019. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
89%

Voltunk igy mi is.


2 gyerek, vedezekes mellett lettem terhes.

Vegul megtartottuk, lassan 3 eves a fiam.

3 ev alatt osszehoztunk egy hazat, es a ferjem is jo helyre kerult dolgozni.


1.nek parod keressen egy allando melohelyet, barhol, barmilyet.


Ferjem is eles valtassal kerult jobb helyre melozni, igaz mi koltoztunk is ezert az orszag masik vegebe

2019. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
27%
Nem hinni és remélni kell, hanem tenni azért, hogy jobb legyen a sorsotok.
2019. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
56%

Ha már kiemelted: hogy vagytok most?

Alapítványi segítséget mindenképpen kérj, járj utána, érdeklődj a védőnődnél. Kezdetben biztos nehéz lesz, de megoldható, ha meg akarjátok oldani. Melyik megyében vagytok?

2019. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!