Mikor kell bent tölteni a kórházban az éjszakát? Lehetséges, hogy akkor külön szobát kapjak?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést a beavatkozásnak a menetéről, és ott írták, hogy egy éjszakát bent kell tölteni...

Ez a műtét előtt, vagy után lesz? Miért szükséges ez?


Olyat lehetséges, hogy akár saját felelősségre, de nem töltök ott egy éjszakát sem? Vagy ha muszáj, akkor valahogy el lehet intézni, hogy ne másokkal legyek egy szobában, hanem külön? (magánorvosom van, lehet így könnyebb)


2019. febr. 18. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem mell egy éjszakát bent tölteni,persze ha komolikáció van, és az az orvos úgy határoz,akkor megeshet..
2019. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat, “kell”
2019. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Előtte kell, ha még nem szültél hüvelyi úton. A laminária miatt kell (méhszáj lassú tágítása). Utána mehetsz haza a műtét napján, ha nincs komplikáció.
2019. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk akkor sem kell előtte nap befekudni, ha az illető nem szült és maradni sem kell utána éjszakára. Nekem nem volt abortuszom, de rengeteget feküdtem nőgyógyászaton, több műtétem is volt. A külön szoba a mi kórházunkban álom, örülnek, ha ágyat tudnak biztosítani, annyira zsúfolt az osztály. Sőt rendszeresen az 5 ágyas szobába 6 ágyat raknak be, a 4 ágyas őrzőt kibővítik 6 ágyasra. De az is előfordul, hogy akinek olyan műtétje van, azt a szülészeten helyezik el. Ha meg ott van telt haz, akkor a kismama jön a nőgyógyaszatra. Volt, hogy a szobában volt 2 magzatvíz mintavételre jött kismama, egy magas vérnyomásos kismama, egy ciszta műtétes, egy abortuszos és én akinek kürete volt.
2019. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Saját szobára magánkórházban van reális esélyed. Államiban ehhez a magánorvos kevés, hisz szinte mindenkinek van, erre pedig osztályonként jut jellemzően 1 vip (fizetős) szoba, ami örökké foglalt.
2019. febr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Helyfüggő, hogy bent kell-e maradnod. Ha magánklinika, akkor lesz külön szoba, ha állami, akkor kizárt, a frissen szült nők is sorban állnak érte, és ők előnyt élveznek veled szemben, hisz több napot fizetnek.

A magánorvos mit sem ér, hiszen soknak van.

2019. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Àllami kórhàzban nyugodj meg, hogy nem fogsz külön szobát kapni, de gondolom majdcsak kibírod valahogy, vagy ha nem, akkor menj magànklinikàra.

Itt nem szült nők esetében tesznek fel laminàriát, màsnap műtét, ha rendben vagy, akkor mehetsz haza.


Nekem volt abortuszom, de én akkor màr túl voltam egy hüvelyi szülésen, reggel bementem, délutàn 3-kor màr "kidobtak".

2019. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell egy ejszakat sem bent tolteni.


Az adott napon reggel 7-re kellett mennem, delutan 4 korul mar itthon voltam.


Addigis kozos korterembe tesznek, mi harman voltunk egy haromagyasban.


Akkor kell egy ejszakat bent tolteni csak, ha komplikacio lep fel, de szerencsere ilyen nem igazan fordul elo.

2019. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Ja es pedig nekem is tettek fel laminariat, ugyanis ugyan szultem mar, de csaszarmetszessel, megis mindezzel egyutt azt a par orat kellett bent toltenem anelkul, hogy bent kellett volna maradnod egy ejszakat is.


Maganklinikan persze nem tudom ez hogy megy, de nekem ez a tapasztalatom amit leirtam.


#8 voltam

2019. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!