Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül egy abortusz most?

Mennyibe kerül egy abortusz most?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
37 800 vagy 38 800. Elfelejtettem
2019. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
A húgom 39000 fizetett anno, de ez vagy 4éve volt. Azºta lehet mrhemelték amúgy van ám internet, onnan is lehet tájékozódni
2019. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

40.000 Ft körül van.


(...és lehet, hogy a terhes gondozás ingyenes, de egy gyereket felnevelni koránt sem az.)

2019. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Elképesztőnek tartom, hogy etikai kérdéseket feszegetnek privát üzenetben mert kiírtam a kérdést. Gyilkos vagyok? Miért egy kérdés kiírásáért? Akkor vállalom! Nem magam miatt írtam ki, nem tartozom elszámolni senkinek se, hogy mi az oka, s mi az oka annak, ha egy magzatot abortálnak. Az sem, aki a döntést hozza meg, s az sem, aki elvégzi.


Magamról annyit, hogy meddőségi centrumba vagyok irányítva, mert nem esem teherbe 37 évesen, s nincs rá pénzem. Ettől még van abortusz, lesz is, s van az a helyzet, ahol szükség van rá. Ez az én véleményem, s nem kérek senkitől se magán üzeneteket!

2019. márc. 18. 18:49
 15/18 anonim ***** válasza:
5os. Nem mazlim volt hanem olyan korhazba mentem szulni ahol tobbnyire csak jokat hallottam, szoval nem egybol a zsebembe kene turizni 🙂 meg a gatvedelemre is figyeltek es lam lam, egy db varrat nelkul repedes kloaka nelkul megusztam az egeszet 😚 prosztit 👏 mindenki magabol indul ki persze gondolom te at se elted az egeszet.
2019. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz velük kérdezö! Ezek mindíg más méhe felett akarnak rendelkezni. Bár én se vetetném el, persze a sajátomat, de más méhe nem érdekel. Minden ki szíve joga eldönteni. Én 9hetes vagyok most, nálunk várt baba volt. Minden jót
2019. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező! Én ismerek olyat, aki nagyon örülne ennek a kis babának, akit a barátnőd, barátnőd el akarja venni az életét.


Inkább mutasd meg neki ezt az írást:


"Az örökbeadó anyák nagyon bátrak és önzetlenek!


Felnézek rájuk, mert merik az életet választani. Ők a gyermekük szükségét képesek a maguk szüksége elé helyezni. Ezek az emberek gondoskodó, felelősségteljes felnőttek, akik képesek egy krízishelyzetben rövid- és hosszútávon is gondolkodni.


Ne úgy nézz az örökbefogadásra, hogy azzal a gyermeked valaki másnak adod, vagy elhagyod. Gondolj rá úgy, mint egy tervre, amit gyermeked jövőjére nézve készítesz. Például Reese Witherspoont is örökbe fogadták. Kevesen tudják, hogy manapság már a biológiai anya választhatja ki, melyik család nevelje a gyermeket. Megnézheted, hol fog lakni, és hogy biztosítva lesznek-e azok a dolgok, amik számodra fontosak, hogy a gyermeked megkapja őket. A vér szerinti anya dönti el, milyen információt oszt meg magáról, illetve mennyire szeretne részt venni a gyermeke életében. Arra is lehetőség van, hogy levelet, csomagot küldjön, évente fényképet kapjon. Persze csak ha akar. "

2019. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én is örülnék a babájának, de az ő döntése hogy mit csinál, s bennem a világon semmi rossz érzés nincs ezzel kapcsolatban. Én ismerem az ő mentalitását és élethelyzetét, ELFOGADOM. Nem győzködésre írtam ki a kérdést, hanem az ára érdekelt. Nem fogom neki megmutatni a kérdést, nem fogom őt tovább terhelni ilyen hozzászólásokkal.

MINDENKI MEGÉRTÉSÉT KÖSZÖNÖM.

2019. márc. 22. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!