Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan végzik akkor az abortál...

Hogyan végzik akkor az abortálást mikor már nagy 18-20 hetes vagy nagyobb magzatnál talált betegség miatt kell ezt megtenni?

Figyelt kérdés

Nem engem érint, egy kedves barátnőmmel történt, de tőle még nem merem megkérdezni. Megölik a babát valahogy mielőtt meg kell szülnie? Hogyan indítják be a szülést? Vagy ekkor is valahogy tágítanak és kiszedik? Ha élve születik hagyják meghalni a kicsit?

Köszönöm ha komolyan és őszintén válaszolok és nem pazaroljátok sem a ti sem az én időmet sértő üzenetek megfogalmazásával.

Egy két gyermekes édesanya akinek soha nem volt abortuszra sem missed ab-ja



2019. márc. 26. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Abrotusztablettaval vegezzuk

4 orankent beveszi az anya

Gorcs verzes veteles neha elve szuletik

Akkor anyanak adjuk elbucsuzni par perc meghal mind a 24 het alatt.a leghosszabb amit elt egy baba 1 ora volt addig anya tartotta kezeben sajnos nem volt csak kisagya eletkeptelen volt

Neha halva szuletnek

Fenykepet keszitunk lab es kez lenyomatot emleklapot

A szulok valasztanak korhaz hamvasztja vagy ok temettetik

2019. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez borzasztó..Nem tudom, hogy lehet túlélni egy ilyet.
2019. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Biztos, hogy annyira beteg? Az abortuszok 80 százalékában mikor azt mndják beteg, semmi baja a babának. Mindenképp elmennék előtte Dr Bálint Mihályhoz a Szent Imre kórházban, ő már sok olyan esetben segíett egészséges babát világra hozni,ahol mások abortáltak volna.
2019. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Böbe1990 ***** válasza:
100%
Én tavaly áprilisban 20hetesen veszítettem a kislányom. Súlyos agykamra tágulata volt. Megkellett szülnöm. Első lépésként nekem lamináriát helyeztek fel. Aznap mást nem kaptam. Következő reggel kötötték be az infúziót ami több órán keresztül csepegett. Oxit kaptam benne a tágulás elősegítésére+egy másik tubus is csepegett utána. Abba nem tudom mi volt, csak hogy káros hatással volt a babára. Másnap ezt kezdtük előről mert nem történt semmi. Össz 2,5 napot szenvedtem mire sikerült megszülni. Nem kívánom senkinek hogy ilyet keljen átélnie. Szörnyű volt. Utána még sokáig küzdöttem alvászavarral.
2019. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy ismerősnek itt magyarországon szinten sajnos beteg volt a babaja, es kb felidos volt. Kapott injekciot a szulesbeinditas elott hogy megalljon a szive, hogy ne szulessen meg elve. Nem tudom hogy minden korhazban igy van e de neki igy tortent. Utana sokaig vajudott sajnos ,oxitocint biztosan kapott, ennyit tudok.
2019. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Most olvastam egy cikket a Hoxán, ott részletesen leírta szegény...Neki 3 hetesen történt és előtte kapott egy szurit a kicsi amivel csúnyán fogalmazva megölték. :( Borzalmas! Most vagyok 0 héten azóta csak erre gondolok :(
2019. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!