Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan segítsek neki túllépni...

Hogyan segítsek neki túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik legjobb barátnőmnek a hónap elején abortusza volt. A férjével közösen vállalták a babát. Egyik pillanatról a másikra a férje közölte, hogy válni szeretne, mert másba szerelmes. Ez kB 10. Terhességi hétnél volt. A barátnőmnek döntenie kellett, hogy bevállalja a két már meglévő gyermekük mellé a harmadik babát vagy elbúcsúzik tőle. Mérlegelt és sok ok miatt úgy döntött, hogy egyedül nem fogja tudni tisztességesen felnevelni a három gyerkőcöt. Az abortusz reggelén sokat sírt, mert az előtte lévő vizsgálatokon ugye látta uh-n a babát,de azt mondta, hogy mégis valahol megkönnyebbülést érez.. Most, hogy eltelt egy kis idő nagyon rosszul van miatta. Megbánta szerintem. "Hianyzik" neki.. Magát hibáztatja szerintem a döntés miatt, pedig tényleg ez volt a legjobb döntés.. Mit lehet ilyenkor mondani? Egy ilyen gyászt feldolgozni? Nekem is van két gyermekem, de szerencsére sosem kellett semmilyen okból abortuszra kényszerülnöm. Így tanácstalan is vagyok. Nektek hogyan sikerült ezen tovább lépni?

2019. ápr. 16. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő esetében indokolt lenne pszichoterápiára járni. Ezt nem biztos, hogy egyedül fel fogja tudni dolgozni.
2019. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek sokat segített ez a lelkigyakorlat


[link]

2019. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!