Mennyi idő után tudnak a lányok túllépni az abortuszon?

Figyelt kérdés

Sajnos a Barátnőm múlthét szerdán esett át rajta:( Azóta nagyon szomorú, és sokat sír. Teherbe esett, védekezés(gumi) mellet, és mivel fiatalok vagyunk, 18 év alattiak, így nem tudtuk megtartani, mert még tanulunk, meg nem lett volna rá elég pénzünk. Én is nagyon szomorú vagyok, de szerintem ez volt a "legjobb" döntés mindenkire nézve:( Amúgy 7 hetes volt a magzat:(

Mennyi idő kell, hogy túltudjon lépni rajta a barátnőm valamennyire, mert szerintem elfelejteni sosem fogjuk tudni?

Légyszi ne hibáztassatok, mert már megkaptam a magamét az apukájától...

Szerintetek az miért van, hogy ilyenkor a fiúkat hibáztatják, és azt gondolják, hogy mi emiatt nem vagyunk szomorúak? Pedig én nagyon is az vagyok.


köszönöm!


2017. febr. 21. 11:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Majd túl lesz rajta valamennyire. A gyász folyat mindenkinél más. Időben és lefolyásban us.


Azért a fiúkat hibáztatják, mert vagy rosszul húztad fel a gumi, vagy nem az elejétől használtad.

Ha meg kiszakadt volna elmehettetek volna esemény utánit iratni.

Elhiszem h szomorú vagy, de nem mérhető ahoz h a barátnőd most mit érez amiatt mert valószínüleg Te elcsesztél valamit

2017. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

En ugy vettem eszre altalaban a lanyokat/noket hibaztatjak. Tudod az apuka azert mondhatta azt amit,mert azert csak a lanyat vedi, holott mind a ketten hibaztatok.

Idovel jobb lesz,jo dontest hoztatok, egy gyerek nagyon sok felelosseggel jar. Allj mellette , meg nagyon friss ez az egesz. Lehet paran fogjak irni, hogy soha nem lesz tul rajta, ezzel ne foglalkozz , ha csak nem depressziora hajlamos a bnod, par heten/honapon belul kiheveri.

2017. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
43%
Magamból kiindulva SOHA
2017. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem volt, csak nehány barátnőmnek. Kivétel nélkül mindegyik hamar túltette magát rajta. Van, akinek kicsit nehezebben ment, de mellette volt a barátja és a családja és túljutott rajta. Szóval ne aggódj, éreztesd vele, hogy te ott vagy neki!
2017. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Két barátnőmnek volt, mindkettő túltette magát rajta (egyiknek 17 másiknak 24 évesen). Nem tudom ugyan, mennyi idő alatt, de az biztos, hogy nem voltak hosszú hónapok meg agonizálás esetleg terápia (el tudom képzelni, hogy sokaknál ez szükséges lehet).

azért hibáztatják a fiúkat, mert a lányok vannak rosszabb helyzetben, elvégre az ő méhük tartalmát kell műtéttel kiüríteni, míg a fiúknál az egész csupán egy kellemes orgazmus volt a dolog. Lelkileg nyilván nagyon megviselhet egy férfit is, de egy lányos apától ne várj megértést (annak ellenére hogy az én apám valószínűleg, ha ilyen helyzetbe kerültem volna, az én derekam töri le, és nem a pasim fejét mossa meg...)

2017. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
Soha. Aki 1x megfogant anyává lett.Most egy halott gyermek anyja ő és apja vagy te.van,aki tagadja,azt gondolja elfelejti,de a lelkében ott a fájdalom. a férfiaknak is fáj a meg nem született gyermek emléke.De vannak a gyásztfeldologozó csoportok ,itt mindketten tudtok enyhet találni . "Ne félj én nem ítéllek el" Kiáltás az életért."Rahel szöllőskertje "Keressétek meg bátran bármelyiket. Felelős életvitelt kívánok nektek!
2017. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Ez aztan a lelek emelo komment.

Akkor valtak volna szulove, ha az baba megszuletik es akarjak, varjak.

2017. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Kovács Ferenc állandó diakónus és felesége, Kovácsné Treer Mária mentálhigiénés lelkigondozó rendszeresen tart lelkigyakorlatot abortuszon átesettek számára. Soakt segít.
2017. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

6 os!

Ahogy olvastam első pár sort nagyon szomorú lettem, tényleg nagyon borzalmas dolog ez, sosem gondoltam hogy ez ennyire szomorú, és a barátnőmnek át kell élnie ilyet:(

Lehet hogy megkellett volna tartanunk, mert ezt tényleg sosem fogjuk elfelejteni...:(((

De már késő.

Ha 5 évvel idősebbek lettünk volna akkor, tuti megtartottuk volna.

2017. febr. 21. 21:14
 10/27 1Léna ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Jól gondolod, nem fogjátok elfelejteni.

Ez egy válaszút volt az életetekben. Hoztatok egy döntést, és erről a döntésről is csak később tudható meg mennyire volt jó, vagy rossz.

Ha úgy érzitek, hogy nem tudtok egyedül túljutni rajta, akkor jobb hozzáértőkhöz fordulni segítségért.

Ha feltudjátok együtt dolgozni, akkor a kapcsolatotok megerősödhet, különösen akkor ha ez egy közös döntésetek volt.

Akár így, akár úgy, tanuljátok meg ebből az esetből mindazt ami megtanulható belőle.

Ha vannak korosztály béli barátaitok, rokonaitok akkor legyetek ti azok akik figyelmeztetitek őket a fokozott óvatosságra,(esetleg önmegtartóztatásra)hogy ne keljen ilyen döntéshelyzetbe kerülniük. Így legalább értelmet kaphat az, amin most átmentetek.


Kívánom mindkettőtöknek, hogy találjátok meg a helyes utat, SZERESSÉTEK egymást, és legyetek boldogok!


Szeretettel 1Léna

2017. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!