Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ellenes vagyok, most...

Abortusz ellenes vagyok, most mégis előtte állok, ugy érzem össze roppanok lelkileg, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

A legkisebb gyerek nincs még 2 éves,terhes lettem,nem akartam ,hibásnak tartom magam mert nem tettem meg mindent ellene,de már terhes vagyok :( nem tudom megtartani,ő lenne a negyedik,a házunk tul kicsi,anyagilag nem állunk rosszul de a házasságom mélyponton van.Egy érvet sem tudnék felhozni a terhesség mellett,viszont a sirason kívül másra nem vagyok képes,nem tudom hogy csinálom végig...kérlek titeket ne bántsatok,mindenkit megértek aki leköpne ha tehetné de most ezt hagyjátok el kérlek.

Aki nem akarta de mégis az abortusz mellett döntött hogy dolgozta fel?Mi segíthet?


2019. máj. 2. 10:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Most nézem, hogy már 3 gyereked van, és a 2. után is már rossz volt a házasság. Ezek után egyáltalán mit gondolkozol? Hogy merül fel egyáltalán, hogy megtartsd? Minek? Hogy mindenkinek pokol legyen az élete? Vetesd el gyorsan, amíg nem késő, mert mindent tönkreteszel. Vagy majd a hírekben jó lesz házalni a semmire szült 4 gyerekeddel???
2019. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
17%
Remélem az életet választod kisbabádnak! Sok életvédő alapítvány van, aki szeretne neked és babádnak segíteni, mint például az Együtt az Életért! Ez a weboldaluk: [link] Ha szeretnél segítséget és támogatást kapni a terhesség alatt és után, vagy ha a szülés után örökbe szeretnéd adni a babát mindkettőben tudnak neked segíteni. Ha az életet választod, biztos nem fogod megbánni!
2019. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Némelyik ember annyira bunkón tud hozzászólni a kérdéshez,hogy az ilyenek süllyedjenek el.Ez nem volt neki segitség hogy beleköttök h minek neki a baba ha szar a házassága.Kb.rúgtatok rajta mégegyet.Kérdező!Végülis hogyan döntöttél?
2019. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett azóta veletek?

2021. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!