Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj, hogy egyáltalán nem...

Baj, hogy egyáltalán nem félek a szüléstől? Fel kellene rá készülnöm mégis lelkileg?

Figyelt kérdés
nem félek tőle,de nem is várom...de attól persze a babámat nagyon szeretem és őt akarom!csk a szülés fájdalmaiba nem akarok belegondolni!természetes ez?úgy vagyok vele,hogy úgyis megtörténik... 35 hetes kismami
2012. nov. 26. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

Én sem féltem. Én is úgy voltam vele, hogy történik ami történik.

Amúgy nem hiszem, hogy fel lehet rá készülni. Nekem császárom volt, sok problémával a terhesség alatt és a szüléskor, erre nem tudtam volna felkészülni.

A lélekben való felkészüléssel meg úgy voltam, hogy akartam a babámat, tisztában voltam vele, hogy nem egy könnyű dolog a szülés, de utána majd a kezembe tarthatom a kisfiamat és az majd minden fájdalomért kárpótol. És így is lett.:)

2012. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nagyon jól teszed. Én sem törődtem vele, és ha a környezetemben valaki szülésről kezdett el beszélni, azt azonnal leállítottam. Úgy voltam vele, most már mindegy, annak a babának onnan így vagy úgy, de ki kell jönnie.
2012. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne félni? Azért egy pár milliárd nő,már kibírta,és megszületett a kistestvér is.Fáj,de a végén ott a csoda.
2012. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hittem,hogy csak én veszem úgymond "félvállról"!annyit olvasok itt és elég sokan rá vannak parázva az egészre!nem azt mondom,hogy én olyan bátor vagyok és azért nem félek,de nem tartom ésszerűnek,hogy direkt ráállítsam az agyam arra,hogy hát ebbe én bele fogok halni,mert úgy fog fájni...szerintem semmivel sem lenne jobb,ha úgy mennék be a kórházba,hogy na most itt a vég,hogy fogom én ezt túlélni!ne tudom,hogy mekkora lehet a fájdalomküszöböm,de tudom,hogy erős leszek és valahogy úgyis kibírom!
2012. nov. 26. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem féltem egyikmél sem és persze fájdalom volt, me minden beavatkozás, oxitocin meg mindenféle egyéb nélkül szültem meg őket, nagyon szép/természetes szülések voltak.
2012. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tartottam tőle de amint megindult már nem féltem nem izgultam :) csak vártam hogy végre had lássam:)
2012. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tartottam tőle az utolsó pillanatig könnyedén gondoltam rá. AMikor éjjel rádöbbentem, hogy itt az idő, akkor persze elkezdtem remegni, de könnyen tágultam, hamar kibújt a kislányom. Pedig első baba! Szerintem azzal csak jót teszel magadnak, ha nem parázol előre!
2012. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem féltem tőle. Nincs is mitől igazából. A fájdalomra én már nem is emlékszem. Amikor elfolyt a magzatvizem, akkor sem féltem, csak izgatott lettem, hogy itt az idő :)
2012. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!