Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Vedekezes mellett sikerült teherbe esnem. Nem akarjuk megtartani. Jelen helyzetünkbe sajnos nem tudjuk bevállalni. Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 7. 18:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

9es, ha valami csökkenti a foggátló hatását, akkor természetes hogy kiegészítő védekezést használok nem? Ezt már általános iskolában is elmondják felvilágosító órán.


Utolsó, de csökkentik...

2019. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%
"Kötözke" vagyok. Bele van írva a betegtájékoztatóba, hogy az antibiotikum kúra csökkenti a hatását. Mint mondtam, rendesen kell használni. Te ezt nem tetted meg, mert akkor gumit húztatok volna. Én csak segíteni akarok, erre egyből lehurrogtok. Hát gratulálok az értelmi szintedhez, és sok sikert kívánok neked és a többi idióta válaszolónak a további nem kívánt terhességeitekhez!
2019. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy "úgy voltam vele hadd jöjjön ha jönni akar". Ez milyen hozzáállás? Te nem tudod eldönteni, hogy fel akarsz-e nevelni egy gyereket? Ha semmi gond vele, akkor egyáltalán minek védekeztél? Komolyan nem értem az ilyen embereknek miért kell dugni.
2019. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

#11, nem természetes, ugyanis emberekről beszélünk, nem gépekről. Az ember jellemzője, hogy kérdéses helyzetben a haszon/kockázat mérlegelésével dönt... és nincs "jó" meg "rossz" döntés, nem mindenki a biztonságot maximalizálja a szabadság minimalizálásával

"Utolsó, de csökkentik..." A helyes válasz az, hogy antibiotikuma válogatja... vannak közöttük enziminduktorok és nem enziminduktorok is, a penicillinek és a tetraciklinek csökkentik, a makrolidek nem.

2019. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként ha valaki szeretne egykorrekt cikket olvasni a témáról: [link]
2019. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
És szerinted a kérdező ilyen értelmi szint mellett el tudja dönteni, hogy az adott antibiotikum csökkenti-e? Hát nem. Mert nem is gondolt rá, nem érdekelte. Hát ez lett belőle. Ilyen az élet, aki dugni tud, az terhes is lehet. Az ő teste, ő abortusza, nem szólok bele.
2019. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
"Az ő teste, ő abortusza, nem szólok bele." - pontosan ez a helyes megközelítés. Egyébként a Kérdező is csak a beavatkozás térítési díját kérdezte, ugye.
2019. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Különben meg el kell olvasni az antibiotikum betegtájékoztatóját:

Doxycyclin:

...Figyelmeztetés:


Ritkán a szájon át szedhető (hormonális) fogamzásgátlók ("antibébi tabletta") hatásossága csökkenhet a doxiciklin kezelés alatt. Ezért nem hormonális (barrier-típusú, pl. óvszer) fogamzásgátló módszerek kiegészítő alkalmazására van szükség.

BENNE VAN.


Megnézed a Klacidot vagy a Sumamedet vagy a Dalacint (pár gyakori makrolid)-

NINCS BENNE ilyesmi.

2019. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem is értem itt az embereket! Kerdeztem ez a forum témája hogy TERHESSÉG MEGSZAKÍTAS akkor akinek nem tetdzik minek jönn erre az oldalra a nagy ősanyák és tarsai gondolom itt éli ki a tudálékos természetét. Én kérek elnézést hogy mwrtem kiirni bármit is.......
2019. máj. 7. 21:32
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
38 800
2019. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!