Miért van ennyi abortusz?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ez egy hülye kérdés, de nagyon félek, hogy teherbe esek, bár a barátommal mindig óvszerrel védekezünk mégis folyton parázok. És nem értem, hogy ha a konvencionális fogamzásgátló módszerek elvben nagyon biztonságosak, akkor hogy lehet, hogy körülbelül minden negyedik nő egyszer legalább átesik egy abortuszon.

2019. máj. 19. 15:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%

Mert sokan valóban nem megfelelően védekeznek, gondolok itt a megszakításos módszerre, amiről valamiert sokan nem tudják felfogni, hogy nem védekezés... De ezt én úgy gondolom mindenkinek a magánügye. Az abortusz egy lehetőség, amivel valaki vagy él vagy nem. A saját testem felett meg még szép hogy jogom van dönteni!

Én speciel foggátó mellett lettem terhes, azt hittem eretvágok, mikor kiderült.. Kétség nem fért hozzá, hogy abortuszra megyek, hisz nem véletlen szedtem a gyógyszert, hanem épp azért mert nem akartam gyereket. Ez 3 éve volt, de ha valami csoda folytán gumi mellett is téged maradnék (bár ezt erősen kétlem, mindig ellenőrizzük), ma sem döntenék maskepp! Ha ezért bárki elítél, hát az ő baja. Én meg azt ítélem el, aki ráerőszakolna valakire egy terhességet és szülést, csak mert neki az a véleménye, hogy az így jó.

Bár érdekelne, aki itt veri a tam-tamot h ilyen kötelező beszélgetés, olyan kötelező beszélgetés és meg kellene hallgatni a szívhangot, őszintén mit vár ezektől?? Azt hiszi, majd az illető hirtelen meggondolja magát a szívhang miatt..? Vagy tényleg nem értem. Én ha egyszer nem akarok gyereket, akkor nem akarok és ezen nem fog változtatni semmit sem az, h van szívhangja. Ahogy az állatoknak is van szívhangjuk, mégis levágjuk őket a húsukért.🤷🏻‍♀️

2019. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%
Sokan vannak akik a felelőtlenség miatt lesznek terhesek, hát legyen. Akkor az az evidens, hogy nekik büntetésből meg kelljen tartani vagy kifizethetetlen összeget fizetni az abért? És ennek mégis mi az üzenete? Ha annyira felelőtlen vagy hogy védelem nélkül szexelsz akkor nosza nevelj föl egy embert? Akit nem is akarsz? Annak milyen vége volna? Vagy egy nagyon rossz anyagi helyzetben lévő nő, akinek nagyon fáj, hogy abortuszra kell mennie,de egész egyszerűen kilátástalan a helyzete, azt miért kellene megkínozni és nyomorba taszítani egy újabb családot, újabb gyereket? És tévedsz ha azt gondolod a karrierista pitsák vezetik el leggyakrabban a gyereket: leggyakrabban a lé szakadó, védekezésről fel nem világosított réteg, valamint a szintén kilátástalan helyzetű fiatalok, tizenévesek. A többit kitölti a védekezés mellett becsúszott, és a csekély maradék az, amit te gondolsz fő abortusz használó aki. Nem is gondolod végig csak mantrázod hogy így libsi úgy libsi, de te még mindig csak azt bizonyító mennyire ostoba rosszindulatú ember vagy, egyszerű mint a raklapszög.
2019. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

Kár, hogy kimoderálták a 32%-os előzőhosszú szösszenetét, tök jól bemutatta, hogy hogyan szólnának bele gátlástalanul mások lelkiismereti szabadságába...

Kérdező, voltaképp miért parázol ezen? Ennyi erővel minden cselekedeteden parázhatnál, hogy ha kimégy az utcára, van esélye, hogy elütnek, ha főzöl, van esélye, hogy leforrázod magad, stb... mindennek van kockázata, a világ már csak ilyen.

2019. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
85%
Mindig sipítoznak itt a magzatvédők, hogy jajj miért nem védekeztek rendesen. Nos én pont ebben látom a legnagyobb problémát. Mert nagyon sokan nem tudják hogy hogyan kell. De basszus, honnan is tudnák? Ki beszél a biztonságos szexről a gyerekekkel? Az iskola? Nem nagyon. A szülők? Ha szerencséjük van és normálisak a szülők akkor igen, de nagyon sokaknál ez teljesen tabu téma. Az internet? Persze a net a végtelen tudás tárháza, de legalább annyi kamu és tévhit kering rajta, mint amennyi igazság. Egy kiskamasz hogy találja meg az igazságot, ha se az iskola se a szülők nem adnak neki támpontot? Aztán meg persze egymásnak adják át a marhaságot.
2019. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 vmybias válasza:
100%
Mert nem lehet sterilizáltatni
2019. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!