Kálvin Tamás kérdése:

Lehet abortusz?

Figyelt kérdés
Én és a barátom nem akarunk gyereket és már 6 napja késik a menszeszem.Mindketten még tanulunk és tovább akarunk menni tanulni szakmát. Én 21 éves vagyok ő a barátom pedig 19.Dontotunk és ha a teszt pozitív lesz elvetetjuk, de el lehet vetetni ha szimplán nem akarjuk semmi felekeppen és azt sem, hogy az életünket egy gyerekhez szogezzuk mikor meg csak élvezni akarjuk az életet, tanulni akarunk egy szóval nem állunk készen rá főleg lelkileg nem. El mehetünk abortuszra?

2019. máj. 22. 11:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen el lehet vetetni. Senki sem fog titeket kényszeríteni. Ha nem változott 2017 óta, akkir 39.000 ft-ba fog kerülni.
2019. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
58%

"Persze most jöhet a fogamzásgátló mellett mellett esett teherbe duma de nem fogjuk elhinni." - még szerencse, hogy semmi közötök (közöd) hozzá, és a döglött csótányt se érdekli, hogy elhiszed-e. Egyetlen, ide kérdést kiíró sem tartozik se felelősséggel se magyarázattal egyetlen válaszadónak se.


Kérdező, ahogy írták már, természetesen lehet, ha így döntötök. A kérelmen a válsághelyzetet kell megjelölni okként, és ennyi.

2019. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

ellehet és nem is kell megjelölni semmit, csak a védőnő kérdez rá az okára és ott is csak ilyen felmérés szinten van a dolog, ja és szard le nyugodtan amit mások mondanak, te életed te döntésed

egyébként én is hasonló helyzetben voltam, mindenképp igyekezz mert a papírmunka beletelik egy-két hétbe,az ára meg kb 38 szóval úgy készülj

2019. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
20%
Persze! Az abortuszok zömét pont ilyen önző, kényelmi szempontokból követik el, mint te fogod, aki az egoizmus tankönyvi definíciójával élvezed az életet.
2019. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
62%
Izé, az, hogy két ember nem hajlandó beáldozni a jövőjét, a tanulmányait egy embrióért, csak igen érdekes gondolkodás mellett "önző, kényelmi szempontok"...
2019. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha benne vagytok a 12 hétben, akkor igen. Utána nem.

Előbb célszerű lenne legalább tesztet csinálni.

2019. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
6%
A tanulmányait...? Izé... Szóval ha megnézed a feltett eldöntendő kérdést, akkor azonnal bizonyítva látod, ami egyébként világosan le van írva a későbbiekben: az életet akarja élvezni. Annyira így van ez, hogy maga is hitetlen reménnyel kérdezi, ez elegendő indok-e az abortuszára. Hogy erre hivatkozva megcsinálják-e neki.
2019. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj ha 21 évesen nem akar még gyereket akkor ez van fogadd el, minek kell it veszekedned azon hogy de csak az életet akarja élvezni, ez akkora bűn? Sirva, zokogva, éhezve, fájdalmak és nehézségek közt kéne élnünk az életünket mert másképp önzőek vagyunk?

Szerintem igenis jó döntést hoz meg azzal hogy még vár befejezi az egyetemet és kiszórakozza magát. Hidd el jobb most, vagy nézheted ahogy együtt bulizik a 14 éves kölykével. Plusz ma már senki se akar gyári munkás lenni, az kikésziti az embert lelkileg/testileg és diploma nélkül már pedig nem lehet túl sokra vinni.

2019. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg véletlenül nem diploma akkor szakma, az is jobb mint ha csak egy szimpla érettségi van a kezedben.
2019. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Voyager33 ***** válasza:
12%
Adjátok örökbe. Nem fogsz egy életen keresztül a megölése miatt lelkiismeretfurdalást érezni. Fészek alapítványnál Katona Andreát keresd. Mindenben segíteni fog.
2019. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!