Kálvin Tamás kérdése:

Lehet abortusz?

Figyelt kérdés
Én és a barátom nem akarunk gyereket és már 6 napja késik a menszeszem.Mindketten még tanulunk és tovább akarunk menni tanulni szakmát. Én 21 éves vagyok ő a barátom pedig 19.Dontotunk és ha a teszt pozitív lesz elvetetjuk, de el lehet vetetni ha szimplán nem akarjuk semmi felekeppen és azt sem, hogy az életünket egy gyerekhez szogezzuk mikor meg csak élvezni akarjuk az életet, tanulni akarunk egy szóval nem állunk készen rá főleg lelkileg nem. El mehetünk abortuszra?

2019. máj. 22. 11:31
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat mindenkinek!


negativ lett a teszt hálistennek.


En csak majd már akkor akkarok gyereket ha már majd megtehetem és nem 150 ezer forintos fizetésbe fogom szulni,meg eladni egy gyárba dolgozva az életemet.

A baratom válallkozó akar lenni én rendőr teljesen más lesz ha az életünket rendbe raktuk és legalább egy kiss részét ki élvezzük.Gyerek rá ér később is.Köszönöm mindenkinek még egyszer a válaszokat!

2019. máj. 31. 17:01
 32/32 anonim ***** válasza:
6%
Viszont javaslom hogy kezdjetek el jobban védekezni ha még ténylegesen nem akartok gyereket
2019. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!