Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakitás után...

Terhesség megszakitás után két héttel lehet bajom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Két hete volt terhesség megszakításom, tegnap voltam orvosnál, aki megvizsgált ultrahangosan meg simán is és mindent rendben talált annyi hogy még egy kicsit nyitott a méhszájam. Az lenne a kérdésem hogy lehet e bajom ha most, természetesen óvszerrel együtt leszek a párommal? Az orvos nem mondott semmit, csak hogy egy hónapig legalább még óvszerrel, tehát nem mondott olyat hogy kerüljem még a nemi együttlétet. Ha meg valaki azzal érvelne hogy az óvszertől is lehet fertözésem azt emlékeztetném arra hogy ultrahangos vizsgálat során gumi és síkositás is van. Az orvos a műtét elött is elözetesen két hetet mondott hogy várjak majd. Nincsenek fájdalmaim, sem lázam,sem görcsök és a vérzés is szinte teljesen elmúlt.

Szóval szerintetek lehet valami bajom?



2019. máj. 23. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze, lehet dugni. Sőt, gumi nélkül, majd a következő abortuszt is túl fogod élni. ;)
2019. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

Az egyik barátnőmnek, akinek abortusza volt, sokat segített.


"Abortuszod volt valamikor régen?

Még mindig zavar?

Nem vagy egyedül, és van rá orvosság.


Gyógyulhat a fájdalom, bűntudat, félelmek, az alvászavarok, depresszió,a kapcsolati nehézségek, az alacsony önértékelés.

Egy hétvége, ami visszahozza a fényt az életedbe:

2018.ápr.12-15-ig vagy szept.27-30-ig Máriabesnyőn.


Szeretettel vár: Kovácsné Treer Mária, mentálhigiénés lelkigondozó, Kovács Ferenc diakónus


Honlap: www.abortusz-nefeljnemitellekel.hu

2019. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nincsenek lelkiproblémáim. (Mielött elkezdené bárki is, hogy lelketlen szemétláda vagyok. Történtek velem dolgok még kiskoromban,ami miatt eléggé érzéketlen vagyok az ilyesmire. Igen voltam pszichológusnál, azt mondta semmi bajom nincs, majd a reinkarnációrol mesélt)
2019. máj. 28. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!