Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tablettával könnyebb lelkileg?

Tablettával könnyebb lelkileg?

Figyelt kérdés

Könnyebb tablettával megélni a terhességmegszakítást?

Aki a műtétet választotta, nem bánta meg, hogy nem inkább tablettás módszert választott?

Tudom ahhoz el kell menni külföldre, de akkor is.



2019. máj. 30. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

"Érdekel,hogy mikor lesz a drótvállfa féle abortusz is ilyen ártalmatlannak mondva." - majd akkor kérlek, ha a hozzád hasonlóan fogalmatlan emberek osztják az eszet...

Addig is olvasgassál:

[link]


Kérdező:

[link]

2019. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nehezebb volt tablettaval mint mutetileg befejezve. Az en esetemben 3 terhessegem is leallt a fejlodesbe es ebol 2szer kaptam abortusz tabletat mert nem indult be a veteles. Nekem szornyu volt, eros fajdalmaim es verzesem volt es meg sorolhatnam a gyogyszer hatasait. A harmadikat vegul mutetileg fejeztek be es sokkal jobb lett volna egybol azt valasztani. A fizikai kinlodas meg nehezebbe tette a helyzetet, szamomra nehezebb volt feldolgozni. A mutet utan semmi bajom nem volt, megszunt minden panaszom es csak ritkan fajt a hasam egy par percre.
2019. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Tabletta. Kijon a baba, latni fogod a wc-ben a maradvanyait. Kizart, hogy megallod hogy ne nezz oda. Mivel nem tortenik sebeszi beavatkozas, nem kaszabolja szet senki, altalaban egeszben lokodik ki, bo verzes es mehnyalkahartya kisereteben, de teljesen kiveheto lesz a kis teste. Kulfoldon elek, ismerek olyat, aki panikrohamot kapott utana. Sokszor igyis-ugyis mutetes befejezes kell. Azok utan hogy ezt most elmondtuk neked, h tulajdonkeppen mindegy milyen modszer, ugyanazt teszed, lelkileg egyik sem lesz egyszerubb a masiknal.
2019. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Azert ne keverjuk ossze a missed ab-ot az onkent vallalt abortusszal. Akinek elhal a terhessege, nem tehet semmirol, persze faj testileg is es lelkileg is (nekem kaparasom volt es igenis fajt az is), de legalabb nem kell a lelkiismerettel elszamolni.

Elo magzat eseten szerintem teljesen mas es tobb ideig is tart feldolgozni, bar nem vagyok erintett, de nekem valoszinuleg hatalmas trauma lenne.

2019. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

"de teljesen kiveheto lesz a kis teste"


Na ne fárassz....méghogy a kis teste... egy áfonya méretű embriónak? Oszt anyu felteszi a szemüvegét, és vizslatja, mi van a wc-ben. Kutya legyek, ha normális vagy.

2019. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Kivehető lesz a teste? :D A milye? :D :D Arra a pacára gondolsz, amit embriónak nevezünk? :D
2019. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

"Oszt anyu felteszi a szemüvegét, és vizslatja, mi van a wc-ben." -

Tablettás AB-ot ugye többnyire a 9.hétig (pár helyen 10. hétig) végeznek.

"A 9 hetes magzat (embrió) Mekkora a 9 hetes magzat? Az embrió méretei: Az embrió ülőmagassága (CRL) 22-30 mm. Kb. akkora, mint olajbogyó."

Szóval kevés ide a szemüveg, gondolom drága magzatvédőink készséggel adnak kölcsön sztereomikroszkópot az embrió megszemléléséhez.

2019. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!