Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Mit gondoltok? Tornazhatok?

Ma volt terhesseg megszakitasom

Nem volt szivhang

Ma haza is engedtek csak annyit kerdeznek hogy lelkileg nagyon megviselt es en ilyenkor sportba vagy inkabb tornazasba edzesen vezetem le az olyan folgokat amik megviselnek lehetseges hogy holnap holnaputantol hozzakezdjek vagy inkabb varjam meg a ket hetet? Elore is koszonom

jún. 28. 15:20  Privát üzenet  

A válaszok
Vàrj

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 28. 15:32 Privát üzenet
Nem azabad szerintem!Azért várj egy kicsit amíg regenerálódsz!

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 28. 15:33 Privát üzenet
Inkabb vard meg azt a ket hetet, ha ezt tanacsoltak, nehogy baj legyen abbol, ha megerolteted magad!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 28. 15:34 Privát üzenet
Legalább egy hetet várj, addigra már biztosvnem fog fájni, de az elején csak vmi egyszerübbet kíméld magas

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 29. 08:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25. hetes vagyok, itthon tornázhatok bármit?
Veszélyeztetett terhesség meddig tart, tornázhatok még ha most kezdem 30 hetesen?
Császármetszés után vagyok félévvel. Mikortól tornázhatok?
3 hónapja szültem császárral, ugye már tornázhatok?
20 hetes vagyok. Nagyon szeretnék valamit tornázni, sportolni. Terhességem előtt 5 hónapig konditerembe jártam, súlyokat emeltem. Mit tornázhatok?
Szoptatás alatt tornázhatok? Ha igen milyen gyakorlatokat lehet és miket kell mellőzni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!