Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Majdnem 3 ève volt terhessègme...

Majdnem 3 ève volt terhessègmegszakításom most meg minden nap egy kisgyerekkel álmodom mással is tørtènt ilyen?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 20:10
 1/6 anonim válasza:
65%
Nem kellett volna ezt a kérdést feltenned. Mindjárt jönnek az abortusz-ellenes nagyszájúak.
2019. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Volt abortuszom.Egész életemben szüntelenül azt álmodtam,hogy be vagyok pánikolva,7hónapos terhes vagyok,későn vettem észre,nincs visszaút,meg kell szülnöm.Ennél nagyobb rémálmom nincs.
2019. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Fél évvel a műtét után volt egy rémálmom. A műtétről álmodtam, és azt mondta a doki, hogy nem fognak elaltatni, viseljem el úgy. Ekkor felébredtem és nagyon elkezdtem sírni, teljesen kiborultam. Párom próbált nyugtatni de hát nem nagyon tudott mit kezdeni ezzel. Szerencsére ez egyszeri alkalom volt, azóta se álmodtam ilyet. Kisbabákkal szoktam álmodni, de azok sosem az enyémek álmomban. A rémálom nyilván amiatt volt, mert akkor még nem dolgoztam fel a történteket. A te rémálmaid is ezért lehetnek. Lelkiismeretfurdalásod van a döntésed miatt.
2019. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%

Én például teljesen abortusz ellenes vagyok. Elmondok két egyszerű történetet.

Mamámék elég rosszul éltek a szocializmus alatt. Egyszercsak mamám terhes lett anyukámmal 3-dik gyereként, de egyszerűen annyira rosszak voltak a körülmények, hogy mamám elakarta vetetni. Megvolt neki az időpontja és el is ment, de amikor belegondolt, hogy ez egy élő ember hasában, akit elakar venni az életlehetőségétől, akkor ki is szaladt a rendelőből. Eltelt több mint 40 év és annyira örül, hogy akkor nem tette meg.


Van egy nő, aki a családbarátja. Régebben huszonévesen a házasságakor teherbe esett. Megbeszélték a férjével, hogy majd később, mert most nem olyanok a körülmények. Elvetette a gyereket és azóta is mély depreszióval küzd miatta, mert kiderült, hogy nem is lehet már gyereke az elvégzett abortusz miatt. Persze azóta már dobta a férje egyből is szóval teljesen rádölt az élet.


Nem tudom, hogy te milyen indítatásból tedted ezt a gyerekeddel, de ha semmi veszélyeztetett körülmény nem állt fent, hanem csak csupán most nem alapon, akkor a lelkiismereteddel még nem tudtál megbékélni. Gondolom nem akarod elfogadni, hogy mit csináltál valójában pedig lehet az lenne a legjobb és túllépni rajta. Ezt már nem lehet visszacsinálni.

2019. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

#4

Van, amikor nem ilyen egyszerű.

10 éves voltam, féltesóm 4, mikor anyám újra terhes lett (megszakítással védekeztek, mikor egyszer a kedves ex gondolt egyet, és direkt bent hagyta...)

Anyám abortuszra ment.

Évekig álmodott egy kislánnyal. Lelkileg megviselte. De egy olyan rakás szar kapcsolatba jobb, hogy nem született egy újabb gyerek. És így 21 év után (úgy, hogy a magam részéről nem lennék képes rá) ahogyan alakult az életünk, azt mondom, megértem anyámat, és ez volt a legjobb döntés.

2019. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

#4


Ez csak 2 példa 2 emberről,ami elég csekély. Nem mindenki pont ugyanabban a helyzetben van,ezt nem ártana végre számításba venni.

Egyrészt nem mindenki örül,hogy megtartotta végül a gyereket,másrészt nem mindenki esik ab után mély depresszióba. Én is ellene vagyok (ami azt jelenti,hogy én nem tenném,de nem ciripelek bele a másik életébe),de nem árt,ha tisztázzuk a tényeket,nem az ábrándokat.

2019. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!