Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire rossz ez cukorterhelé...

Mennyire rossz ez cukorterheléses eredmény?

Figyelt kérdés
A 120 percesem 7,2 lett, amikor mentem a leletért az asszisztens semmit nem mondott rá. Holnap megyek nőgyógyászhoz, ő gondolom majd mond valamit rá. Szerintetek ez már rossz eredmény? 25+3 hetesen voltam

2019. júl. 23. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem vészes, de lehet, hogy diétáznod kell.
2019. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van a leleten határérték...... 1. gyerekkel 7,8 volt most a masodiknal, masik korház 7,5 volt a határertek. Nézd meg a leleted.
2019. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rajta határérték ki van húzva, pont ezért kérdeztem, csak az éhominál de az jó lett 4,2 az enyém, a referencia érték pedig 3,9 és 5,9 között van. Eltérést egyikhez sem írtam. Amúgy rosszul emlékeztem 7,1 lett a 120 perces de nem hiszem, hogy az az egy tized sokat számítana.
2019. júl. 23. 19:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Plusz most látom, hogy a vizelet ketonhoz azt írták, hogy nyomokban. Annak is köze van a terhességi diabéteszhez nem? A limfocita számom lett még alacsony de minden eredményem tökéletes.
2019. júl. 23. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Még jó
2019. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne jobb, az lenne az igazi, ha közelíté az éhgyomrit, de 7,5ig normális. Ne aggódj.


A keton attól szokott a vizeletben lenni, hogy túl kevés szénhidrátot viszel be.

2019. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!