Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete voltam a kötelező...

2 hete voltam a kötelező terhességi fogászati vizsgálaton, ahol sajnos 2 lyukasf fogat találtak. Az érzéstelenítő injekció nem árt a babának? Akkor 19 hetes terhes voltam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem árt. Nyugodtan csináltasd meg a fogaidat, szükséged lesz rájuk.
2008. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad a fogorvosnak, hogy terhes vagy, akkor valószínű olyan inekciót adott, ami nem árt meg. Én a 11. hétben voltam fogorvosnál, de akkor csak megvizsgálta a fogaimat, hogy milyen állapotban vannak és visszarendelt 3 héttel későbbre, "mikor már nem leszek émelygős". Csinált nálam mindent (tömés, húzás, fogtisztítás). Üdv.: 35. hetes kismama.
2008. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 14. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ärt a babänak,ne izgulj.en fogäszaton dolgoztam. :)
2008. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha ártott volna, akkor a doki nem adta volna be. Gondolom szóltál neki még a vizsgálat előtt, hogy miért is mentél.
2008. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen jártam a terhesség alatt húzás, tömés, varrás minden volt. Mindig Lydocain injekciót kaptam, az nem ártalmas a babára.
2008. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!