Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, voltatok/vagytok...

Kismamik, voltatok/vagytok idén valamilyen zenei fesztiválon? Hányadik hét?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam terhesen ilyenen, igaz nem terhesen is csak igen ritkán.
2019. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj, első válaszolóra ne hallgass, idióta.

Van egy jogszabály miszerint az ilyen rendezvények nem lehetnek 100 decibelnél hangosabbak, egy nagyobb koncert 80 körül van, 100 inkább egy sorozatlövés közvetlen közelről. Éjszakai bulikoncert 70-60. Ez nem csak a lakosság miatt van, hanem az emberi hallás védelme miatt is.

A magzatot kb 120 decibel magasságú hanghatás árthatná, (de nem fogyatékosságig kedves első,) ha nem lenne még körülötte magzatvíz meg pocak meg stb, ezek is tompítják a hangos zenét.


Na szóval nyugodtan lehet menni, arra figyelj hogy koncertnél ne a hangfal mellé állj.

2019. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány hetes vagy, de a tömegben a lökdösődésre vigyázz és igyàl sok vizet, ne legyél a tűző napon sokat.
2019. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megyek is, nem amiatt kérdezem, hogy szabad-e csak, hogy mennyire bírjátok :)

Az orvosommal megbeszéltem. Picit fáradékony vagyok, nehezebben állok, lehet, hogy viszek széket ma. Leghátul vagyok nyilván.

11.hét.

2019. júl. 25. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd érzed hogy bírod-e de ha nem érzed okésnak akkor menj el. Én moziban voltam 20 hetesen, de éreztem hogy a hangokkal berezonál a magzatvíz is, illetve a pocaklakó is nagyon rúgkapált így inkább kijöttem a film elején.
2019. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban voltam 30 hetesen életem koncertjén az Arénában, amire huszonéve várok. Sajnos csak ülőjeggyel mertem bevállalni, de kár lett volna kihagyni, semmi gond nem volt.
2019. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rockmaratonon voltam, igaz hátsó sorbanés mikor elfaradtam eljöttünk a férjemmel. Berletunk volt egész hetre, de én csak két nap mentem le, az egyiken két koncert, a másikon délután a nagyobb gyerkoceink miatt mentem, mert már izgatottan vártak (6-8 évesek) 29. Heten volt ez☺️
2019. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!