Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sem ugyanúgy...

Szerintetek sem ugyanúgy aggódnak az alábbi kismama "típusok"?

Figyelt kérdés
Szerintem másképp és jobban aggódik egy többszöri lombikos, mint akinek 1 év után jött össze a baba. Egy többszörös vetélő jobban izgul, mint akinek 4. hónapban sikerült teherbe esnie. Mit gondoltok?

2019. júl. 26. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
marmint a magzatert vagy az x eves gyerekert? Egyebkent szerintem igen, es tok ertheto
2019. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg pont ugyanúgy. Minden érzelem relatív, minden érzelem annak a legerősebb, aki azt érzi.
2019. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak a magzatért.
2019. júl. 26. 10:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg emberfüggő.

Én igazán szerencsés vagyok, mindhárom gyerek hamar "összejött", de mindnél bőven volt aggodalom, főleg a harmadiknál...ott nemcsak a család, ismerősök előtt, hanem még a másik két gyerek előtt is titkoltuk 20 hetes korig.

Szóval szerintem egyéntől, terhességtől függ.

2019. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Első lombikom vetéléssel ért véget a második nem sikerült a 3. sikerült de végig rettegtem az egész terhességet,szülés után nagy kő esett le a szívemről.
2019. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
A második gyerekemt várom, mindekettő első hónapban fogant és szerintem parában bárkin túlteszek...
2019. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg egyáltalán nem számít, hogy könnyen vagy nehezen jött össze. Ha akarod, várod, aggódsz érte és kész.


Most mondjam azt, hogy ha nem volt a gyereked egy év alatt X alkalommal kórházban, ha nem küzdöttek az életéért, ha nem volt olyan hogy majdnem elveszíted (átéltük), akkor nem is tudhatod milyen kincs is az élete?

Dehogynem tudhatod, max. könnyebb volt vele.

2019. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na én egyszer pont ezért küldtem el a csába egy anyatársat. Közölte, hogy én azért vagyok ilyen (szerinte túl) laza a gyereknevelésben, mert nem küzdöttünk annyit a gyerekért, mint ő. Mondtam neki, hogy 2 illetve másfél év várakozás szerintem minden csak nem könnyű. Legalább elszégyellte magát.
2019. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felfogás kérdése.


Én alapvetően nem vagyok paramami.


Viszont a 2. Terhességem annak ellenére, hogy szinte meglepetésbaba, nem indult problémamentesen.

6 hetesen 2 szer is ügyeleten voltam.



Nem aggódok



Konkrétan el sem hiszem, hogy terhes vagyok, egyelőre semmi érzelmem a 10 hetes terhességem felé.


Kizártam, mert meg voltam győződve róla, hogy nem

Marad velünk, és most nem akar visszajönni az érzelem.



Semmi konkrét tünetem nincs.. Ha nem érzem meg, és tesztelek, akkor nem is tudnám ( szoptatás miatt még csak hellyel közzel volt menstruációm)


Szóval szerintem mondenki másképp éli meg

2019. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi nem is terveztük, de már idegroncs vagyok a 15. héten...
2019. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!