Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szúrt terhesség alatt...

Más is szúrt terhesség alatt vérhígítót?

Figyelt kérdés

Az első terhességem a 9. héten elhalt. Most a 12. hétig clexane-t kell szúrnom,pedig trombofilia vérvétel alapján semmi nem indokolja az injekciót.

Persze szúrni fogom nem erről van szó csak szinte feleslegesnek érzem.


2019. júl. 26. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Terhesség alatt nem, de utána vagyok 3 héttel és szurom magam. (2 szülés)
2019. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
12. hétig semmi értelme. Vagy végig vagy egyáltalán ne.
2019. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is addig kell. Lombikos baba.
2019. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiperstimulacio miatt kellett szúrnom 12 hétig.

Barátnőmnek egy missed ab után ajánlotta egy meddőségre szakosodott immunológus, hogy szúrja 13.hétig, majd akkor csinálnak vizsgálatot és meglátják hogyan tovább. Végül 28.hétig kellett szúrnia.

2019. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leiden mutáciom van,ez a 2 ik terheségem ahol kell szurnom a vérhigitott már az elejétöl kezdve,és szülés után még 6 hétig.
2019. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lombik terhességem volt, és véralvadási problémám van; így még terhes sem voltam, de már szúrtam a vérhigítót (is), miután sikerült, egészen a 38. hétig terhesség alatt + utána 6 hétig még a császár miatt.
2019. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!