Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv. Baba vagy nem baba?

Loren21 kérdése:

Pozitiv. Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés
4 napja 4 tesztem pozitiv...néha halványabb néha erőssebb.A gond csak az hogy petefészek cisztám van ami eredményezhet pozitiv tesztet.A melleim egy hete feszülnek es fájnak.Március óta probálkozunk a család alapitással és akárhányszor reménykedni kezdtünk csalódnunk kellett...most érzem néha azt a bizonyos érzést hogy megfog jönni de még semmi...mit gondoltok tesztelhetek pozitivat 1 hétig ha nincs baba? :(
2019. júl. 28. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
20 teszt is lehet pozitív, ha mind a ciszta miatt az. Innen nem fogjuk tudni megmondani.
2019. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvos fogja visszaigazolni. Keress fel egyet.
2019. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van olyan extra ritka ciszta ami akár termelhet is hcg-t, de egy átlag ciszta miatt nem lesz pozitív egy terhességi teszt.
2019. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Én soha életemben nem láttam HCG termelő cisztát. Irtó ritka dolog. Ráadásul akkor nem csak a menstruáció elmaradásakor lenne pozitív a teszt.


Én a terhességre voksolok.

2019. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyszer megkérdeztem egy 50 éve praktizáló budapesti szülész - nőgyógyász professzortól, hogy tényleg van-e olyan ciszta, amelyik HCG-t termel. Azt mondta hogy van, a tankönyvekbe, Ő az 50 év alatt egyszer sem találkozott ilyen esettel. Gratulálok❤️!
2019. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom mibol gondolod,.hogy neked a cisztatol pozi a teszt. Ezer meg egy nonek van cisztaja, megsem tesztelnek pozitivat.... Itt is megy a siras pont emiatt.
2019. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem en inkabb most gratulalok neked! 😁
2019. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.Nagyon jolesett amit irtatok.tűkön ülve várom a holnapot hogy végre felhivhassak egy nőgyógyászt.Annyira szeretnék már felhőtlenül örvendeni
2019. júl. 28. 21:40
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező?

Remélem babás vagy

2019. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál.Baba van alakulóban viszont még nem ad életjelet magárol,nem tudja pontosan hogy azért mert korai terhességről van szó vagy mert nem fejlödik. Ugyhogy 2 hét múlva vissza kell mennem és ha akkor sem lesz szivhang akkor sajnos nem él.:(
2019. aug. 5. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!