Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nappal a nem várt után...

3 nappal a nem várt után halvány pozitív teszt! Lehet baba?

Figyelt kérdés
Március 17.-én volt meg utoljára. Április 12. - én kellet volna megjönnie. A nem várt első napján csináltam 10-es tesztet, ami halvány 2 csíkos lett, utána még csináltam 3-at 20-as tesztel de azokon is halványabb volt a teszt csík mint a kontroll csík.Tegnap reggel csináltam egy 10-es tesztet, ami halvány csíkos lett. Nagyon szeretnénk már babát. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Küldök képeket is. Szerintetek is halvány?

#terhesség #Halvány tesztcsík
2019. ápr. 20. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A kép lemaradt. Menj orvoshoz
2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem raktal fel képet


Nekem is halvány volt vagy 4 teszt, aztán doki és ott megerősítette a babát :-)

Most vagyok a 16 héten és egy teszt kimaradt annó amit most megcsináltam a vicc kedvéért, na ez erős lett :-D

Azt hittem az elején is ilyen lesz de mind halványabb volt mint a kontroll


Menj dokihoz majd 2 hét múlva akkor már lát valamit :-)

2019. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 22. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív :) tesztelj még 1x 2-3 nap múlva és menj el orvoshoz biztosat csak ő tud mondani.
2019. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma kérek időpontot a dokihoz, nagyon izgulok hogy minden rendben legyen és jó helyen legyen, mert néha olyan érzésem van bal oldalt a petefészek környékén, mint ovulációkor és kicsit félek, nehogy méhen kívüli legyen!
2019. ápr. 23. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!