Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívűl? Van még remény?

Méhen kívűl? Van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 hete voltam magánorvosomnal kezdődő petezsákot latott mondta hogy jo helyen van szabályos . 2 het mulva hivott vissza ami holnap van . De tegnap volt egy kis pecsételésem .utrot szedek ahogy kiderult a baba .Csak surgossegire tudtam elmenni mert nem rendelt az orvosom . Mehem belul nem lattak semmit . Csak mehen kivul petezsak szeru kepletet. Ilyen van ? :( a maganorvosom tevedett volna, hogy jó helyen van ? Csak vért vettek . Aztmomdtak ha nagyon fajna a hasam azonnal menjek be . Tanacstalan vagyok mit tegyek . Olvastam h eletveszelyes a mehen kivuli terhesseg . Van akinek elnéztek ? 6 hetes lennek kb .
2019. júl. 2. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet sajnos.

Elnézhette a sürgősségi doki, ott azért nem szokott olyan jó uh gép lenni, mint magánrendelőben.

Felszívódhatott a méhen belüli.

Azt mondjuk nem hiszem hogy ugyanakkor méhen kívül még kialakult, vagy "kivándorolt" volna a belüli.


Mindenfélét olvasni itt, pár napja írta valaki hogy neki egyszerre volt méhen belüli és kívüli (azaz 2 petezsák).

Én elmennék a saját dokimhoz ma.

2019. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos barmi lehet. Lehet mehen kivuli, lehet hogy csak egy petezsak volt, de a legvaloszinubb, hogy minden rendben, a maganrendelos gepek mindig jobbak.

Az en dokimnak annyira gaz a gepe, hogy 7. het elott meg sem nez, de mivel paras vagyok mindket gyerekemnel elmentem egy babamozis helyre, egy profihoz, aki 5 hetesen mar szivhangot mutatott.

Egyellore nem tudsz mast csinalni, mint szedni az utrot ( ez progi, ugye?) es elmenni holnap a sajat dokidhoz vagy ha ma rendel, akkor akkor ma bekereckedni


Bocs az ekezetek miatt

2019. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem azonnal kellett mennem orvoshoz progi potlas miatt. Mondtak is az ugyeleten ezt azert ne hagyjam abba .


A magan orvosom nem veszi fel . Annyira megijjesztettek hogy csak bogni tudok azota folyamatosan . :( probalom hivni a dokimat hatha megnezne ma , ennel a tehetetlensegnel nincs rosszabb .

2019. júl. 2. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Probalj megnyugodni! Egyik babanal en ugy bebeszeltem magamnak, hogy mehen kivulim van, hogy szabalyosan gorcsolt a petefeszkemnel a hasam...


Nincs egy privat uh arrafele ahol laksz? Sima nogyogyaszat vagy 4d-s?

2019. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nőgyógyász hüvelyi UH-val nézte, a sürgősségin meg hasival. A hüvelyinek nyilván jobb a felbontása, szóval egy 2 mm-es petezsákot senki nem fog hasival látni...
2019. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Huvelyin neztek mind a ket helyen. Ma jartam egy masik magan dokinal mehen belul sem kivul ,nincs petezsak, semmi . Hcg 0.1 . 1 het mulva kell visszamennem . :( nem ertem .
2019. júl. 2. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvetéltél. 0,1-es HCG az semmi.
2019. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elindult valami, de felszívódott vagy majd kilökődik. Sajnálom, átéltem én is.
2019. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja most esett le hogy nem láttak semmit. Akkor felszívódott.
2019. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nekem is volt ilyen, akkor már gyanus volt, amikor halvany maradt a teszt, sajnos felszivódott, volt egy erősebb mensim. Viszont a következő hónapban már jött és maradt is a kisfiam.
2019. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!