Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól ereztetek a baba...

Ti mikortól ereztetek a baba mozgását? És meddig tudtatok hason aludni/olvasni?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 15. hét. Simán most is hasalok és nem érzek meg semmit. Mikor lett akkora a hasatok hogy már "zavart" a mindennapokban? Én most kezdem erezni hogy kicsit nehezebben kapok már levegőt pl

2019. júl. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
18+4 voltam mikor először éreztem, bár nem voltam benne biztos, rá pár nappal már tuti volt. Ekkora még nem volt nagy hasam, inkább jól lakottság :) de utána hétről hétre feltűnően nőtt, most 23+4 vagyok és már kB egy dinnyét cipelek :D kB 20. héttől már nem tudtam hasra feküdni, azóta meg csak rosszabb.. Oldalt fekve is nehéz, háton is. És hol van még a vége :)
2019. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 25.hétig még tudtam aludni félig hason. Most így 32 hetesen oldalt tudok feküdni csak össze vissza rugdus a baba :D Már a cipőt nagyon nehezen tudom felvenni van mikor csak segítséggel megy kicsit néha vicces is ahogy a férjem próbálja felhúzni a dagat lábamra 😂 igyekszem azért papucsban járni de néha kell a cipő is :/
2019. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kitartás 2-es mindjárt itt a vége 😊
2019. júl. 30. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20. héten éreztem először. Azt nem tudom meddig tudtam volna hasalni, mert amint megtudtam, hogy gyermeket várok, már nem feküdtem úgy. Mondjuk előtte sem volt igazán jellemző.
2019. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
16-18 hét közt kezdtem sejteni. Pont hason fekve mert nagyon utálta.
2019. júl. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

15+4. napon éreztem, hogy mozgolódik, és a 17. hét táján már nem esett jól a hason fekvés. Most 23 hetes vagyok, de még nem jelentkezett az, hogy annyira zavarna, viszont a szandálomat már nehezen csatolom be, és a lábujjkörmöm lakkozását/vágását is lassan rá kell bíznom a férjemre, mert legutóbb úgy éreztem megszülök, ha még fél percet görnyednem kell.

Egyébként kövérebb is vagyok alkatilag, szóval ezen is múlik :)

2019. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
17 hetesen pici bökdösést, most 20 hetesen már határozott rúgások vannak 😊
2019. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt hogy 17 hetesen éreztem először a rúgássait

32 km

2019. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!