Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, hogy emlékszik...

Aki már szült, hogy emlékszik milyen voltak a szülés előtti utolsó napok? Éreztétek hogy közeledik a nagy nap?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam


Mert nem lehetett másképp

41+1 szültem


Amúgy semmi jele nem volt


Pedig mindent megtettem hogy beinduljon

2019. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szülés előtti éjjel nem tudtam aludni sehogy nem volt jó. sétáltam a szobába egészen reggelig.. kimentem a mosdóba, tükörbe néztem, és megijedtem úgy fel volt puffadva az arcom.. elkezdtem sírni ( fogalmam sincs miért.. kitört belőlem) amikor párom meglátott úgy néztem ki mint egy élőhalott.. rászólt hogy ma tuti mehetek szülni.. ezen mégjobban kiakadtam és rá 5 órára elfolyt a magzatvíz és mentünk kórházba :)
2019. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt hogy 39.héten született meg a kisfiam :)
2019. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi jele, csak annyi, hogy mielőtt elfolyt a magzatvíz, előtte pár órával már olyan nyugtalan voltam, járkáltam le-fel, sehogy sem tudtam leülni, egy perc múlva már keltem is fel. Megvacsoráztam, letusoltam és befeküdtem az ágyba, hátha alszom kicsit, mikor puszit akartam adni a férjemnek puff, elöntött a magzatvíz :)
2019. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Én nem láttam tükörben, de készült egy fotó 6 órával előbb du., amit hónapokkal később néztem meg


Nekem is felpüffedt az arcom..



Én nyugodtan aludtam..

1. Fájás után is még 40 percet

2019. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én jelengeg 36 hetes vagyok. Már kb három napja levert, sem éjszaka sem nappal nem tudok aludni, nyűgös vagyok, úgy érzem szét szakad a hátam, egyre több a josló is.
2019. júl. 31. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:

36. Héten nekem is rohadt sok jóslóm volt, meg azt hiszem akkor nőtt meg a hasam olyan hatalmasra, aztán úgy nem találtam a helyem..sehogy se volt jó, sehol se volt jó, de én még pluszban dolgoztam is, a munkában jól kifáradtam azért el tudtam aludni még ülve is.. de ez a 38. Hétre elmúlt.


Nekem se volt semmi jele, hogy szülnék, még reggel mentem dolgozni, munka után ctg-re, ott se volt semmi különös, pedig akkorákat rúgott a fiam, majd leesett a derekam :D

Hazaértem, megfőztem, aztán párom jegyezte meg hogy ma nagyon pörgök, mondtam is neki hogy sietek mert be akarok pakolni a kórházi táskába, mert még nem pakoltam be.

Szóval bepakoltam, este 10 körül feküdtünk le aludni, aztán 2kor jött az első fájás.

39+2re született a fiam.


Szóval nekem ez a pörgés volt az egyetlen tünet, de ott helyben nem vettem észre, csak így visszagondolva.

2019. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem volt semmi előjele.


Az elsőnél olyannyira nem, hogy délben NST-n még azt mondták, hogy ráérek 2 nap múlva jönni újra, addig úgyse lesz semmi, este 10-kor megszületett a kislányunk :) 40+2 hét


A másodiknál napközben el kezdett szivárogni, aztán este 6 körül kizúdult a magzatvíz 21.45.kor már meg is született a 2. kislányunk is :) 39+3 hét

2019. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmi különöset. Ezért is féltem kissé, hogy túl fogom hordani.
2019. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az eg vilagon semmi elojele nem volt.

Olyan vizes voltam,hogy krumpli orrom lett,es torzult fejem,tehat nalam nem volt mervado za arcelvaltozas.

41.heten szuletett a lanyom.

Vegig megvolt mi lesz a neve,aztan szules elotti este megegyszer atbeszeltuk a dolgokat,es valtoztattuk meg hirtelen a dontesunket :)

Aztan hajnalban azert kicsit furan ereztem magam,minimalis gorcsok voltak,es reggel 5kor magzatvizfolyas nyakdugo tavozas. Nekem igy indult :)

2019. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!