Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pregnasens tesztet csináltam...

Pregnasens tesztet csináltam tegnap délután és nagyon halvány pozim van és akkor látom jobban ha az ablak fénynél nézem. Hitek neki? vagyok? Meg a gátamnál olyan lilás színű lett.

Figyelt kérdés
És tegnap együtt voltam a párommal és kicsit kellemetlen volt az együttlét. És ma reggel mikor elmentem pisilni akkor a wc- papíron nagyon picike kis vérpöttyök voltak. Akkor biztos, hogy babás
2010. nov. 27. 11:37
 1/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem is csak ablaknál látszott, gratula! Viszont a vérzés nem annyira jó... Mennyi idős terhes lehetsz? Szerintem menj dokihoz.
2010. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom! Be tudnád linkelni a teszted képét? De neked pontosan milyen volt? És hány hetes voltál? Neked is gratula:)
2010. nov. 27. 12:00
 3/8 anonim válasza:
Szerintem babás vagy nekem egy hét késés után halvány pozitiv volt 3 nap mulva már szépen látszot a második csík is gratula. Egy 34 hetes kismami
2010. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! De csináltam ma még egy tesztet gravidát de az azt mutatta, h nega!!!!!!! Akkor most mi van????
2010. dec. 1. 19:35
 5/8 Adri baba ***** válasza:
Linkeld be az első tesz képét!
2010. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem tom, hogy hogyan kell...
2010. dec. 2. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így tavaly, pontosan ugyanez volt, hogy csak az ablak fényénél látszott. Nem voltam terhes! Idén viszont az lettem és a tesztem azonnal erős pozitív volt. Persze ez nem jelenti feltétlen, hogy nem vagy terhes, de a második negatív teszt sajna elég gyanús.
2010. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adri baba ***** válasza:
képfeltöltés.hu
2010. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!