Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy éreztek 2 ultrahang...

Ti hogy éreztek 2 ultrahang között?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10+4 hetes vagyok, utoljára 7 hetesen voltam ultrahangon, és legközelebb csak a 12. Heti genetikai UH lesz, csak azután kell menjek a nőgyógyászhoz. Néztem képeket 11. Heti pocakokról, és ott azért rendesen látszódtak. Én kövér vagyok, nem is várok még pocakot, de nem is érzem, hogy lenne ott valami. Igazából néha rosszul vagyok, fáradt/fáradékony is vagyok, és nem vérzek, nem görcsölök, tehát tudomásom szerint minden rendben van. De aggódok, olyan sok rosszat olvasok itt is, és máshol is. Ti hogy éltétek meg a terhesség elejét?

2019. aug. 1. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kövérségen múlik. 11-12. héten még a vékonyaknak is csak alig látszik, össze lehet keverni a puffadt hassal.

Én is kövér vagyok, de nekem csak a 20 héten lehetett látni, hogy nem a hurkáktól dagad a hasam :D

2019. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Nekem volt/van méhszájsebem is, de egyéb okokból is barnázgattam amire progeszteron pótlást kaptam. Nehezen jött a baba, ez miatt duplán féltem, hogy mi lesz ha elveszítjük.


UH-k után pár napig megnyugodtam, aztán újra elkezdtem aggódni, agyalni. Szerencsére minden rendben azóta is, most vagyok 16 hetes. Azért beszerzek egy szívhangfigyelőt! :D

2019. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetes vagyok, jövő héten megyek UH-ra. Előtte a 8.héten voltam, úgyhogy már én is nagyon várom, meg izgulok is. Számolom visszafele az időt :). Egyébként rajtam sem látszik még semmi. Alapból sportos alkat vagyok, talán csak annyi a változás egyenlőre, hogy nem teljesen lapos a hasam.
2019. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
A 20. héten éreztem először a baba mozgását, addig viszont én is aggódtam az uh-k közötti időben.
2019. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tünetmentes voltam teljesen. Vendéglátásban dolgoztam, néha el is feledkeztem róla, hogy terhes vagyok. Hasam kb 16 hetesen kezdett nőni, de mások számára kb 22-24 hetesen látszódott egyértelműen, hogy terhes vagyok.

Végig tünetmentes voltam, 37. hétig dolgoztam.

Nem gondoltam semmi rosszra, nem ilyen beállítottságú vagyok. Ezzel az erővel amikor fáj a hasam, arra is gondolhatnék, hogy gyomorrákom van, annyi rosszat hallani manapság...

2019. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem nyugton maradni, de látom, másnak sem könnyű. Én is vendéglátásban dolgozok, de annyira fáj a derekam, hogy nem tudok elfeledkezni róla hogy terhes vagyok :D boldog babavárást nektek, illetve aki túl van rajta, sok egészséget :)
2019. aug. 1. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég nehezen indult a terhesség az elején véreztem aztán jöttek a rosszullétek de borzalmas volt az uh közötti idő mindig izgultam alig vártam hogy lássam és hogy tudjam minden rendben van. 17 hetesen mikor éreztem először hogy mocorog akkor picit megnygudtam, szerencsére nagyon rendes baba így minden egyes nap mocorog annyit amennyit kell még ennem se kell reggel elég ha apukával beszélgetünk és már rugdus is. 😊 A 2. Trimeszter se volt könnyű kórházba is kerültem, kiderült a pajzsmirigy problémám de most így a végére már minden rendbe jött most már csak a szülésre várok már nincs sok hátra :) sok boldogságot és egészséget!

32 hkm

2019. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 momoka 2002 ***** válasza:
Sehogy.😊 kulfoldon elunk 1 ingyenes ultrahang van a 16-20. Het korul. 3missed ab utan nincs min izgulni. Ha nincs gond,minden rendben. Privat doki 200 € 😉
2019. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!