Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabályos petezsák, benne...

Leena_12 kérdése:

Szabályos petezsák, benne embrió még nem látható. Terhesség bizonyított. Biztos, hogy babó lesz belőle?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam uh-n, ahol az orvos csak hasi ultrahangot csinált, nem hüvelyit.Normális, ha még nem látszik a babóca?

Naptár szerint a 7. hétben vagyok, de ki tudja.Az orvos em mondott semmit.


2019. aug. 1. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Azt biztosan ráírta a papírodra, hogy hány hetes a terhesség. Sajnos ebből még nem biztos hogy baba lesz. Ilyenkor még sokminden történhet. De inkább ne is gondolj erre. Csak pozitívan. 😊
2019. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor biztos, ha hazaviszed a kórházból. Ha később fogant és valójában csak 5. hét körül vagy, akkor teljesen normális, hogy csak petezsák látszik, főleg hasi UH-val.
2019. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora a petezsak?

Nekem volt, h ures maradt :(

2019. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de a 7. héten ez abszolút nem normális, ilyenkor már embrió és szivhang szokott lenni. Fura, hogy semmit nem mondott. Remélem, hogy tényleg csak az 5. hétben vagy, akkor minden rendben lenne. Utolsó menstruációd nem mérvadó, nem pontos?
2019. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Rendszertelen volt a ciklusom, cisztáim is voltak/vannak.

Most dolgozom, de hazaértem megnézem, de azt hiszem semmi mást nem írt a papírra.Két hét múlva kell visszamennem.

2019. aug. 1. 12:27
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem hinném, hogy a 7. hétben vagy. Akkor már szívhangnak is kellene lennie. Furcsa, hogy az orvos semmit nem mondott. Lehet jobb lenne másikhoz menni.
2019. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak hozzá tudtam menni (férfi egyébként és idősebb), mert doki nénihez járok, de hozzá csak augusztus végére tudtak volna beírni, hozzá megyek magánra, de csak augusztus 22-én.Remélem, hogy végül babó lesz.Én is bizonytalan vagyok a terhességi hetet illetően, de hát nem lettem okosabb tegnap sem.
2019. aug. 1. 13:01
 8/13 khniki ***** válasza:
73%
Nem is szoktak a 12. hétig hasi uh-t csinálni. Ráadásul nem is tájékoztat...hát elég fura...
2019. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen...Sose volt szimpatikus.Barátnőm is nála volt először ugyan így volt vele..Hasi ultrahang, petezsákot látott, embriót nem.De nem akartam várni.
2019. aug. 1. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Okosabbat mi se fogunk tudni mondani.vagy nem 7 hetes vagy, hanem kevesebb, vagy nem is lesz embrió.


És ne babócázzunk már, csinálj úgy, mintha felnőtt ember lennél.

2019. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!