Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetesen normalis a derek fajas?

34hetesen normalis a derek fajas?

Figyelt kérdés
Semmi gorcsom nincs csak a derekam faj mar sehogy se jo se fekve se ulva.
2019. júl. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En 35 hetes vagyok, es kb 3 hete leszakad a derekam nekem is, egy rossz mozdulat, vagy egy porszivozas es vegem, ugy nyilall a fenekem felett, hogy besz...onnantol csak a fekves megy! En multheten voltam a dokimnal, azt mondta nem tud vele mit csinalni,mert termelodik egy olyan hormon, ami lazitja az izuleteket, hogy a baba atferjen a medencen, es ez mar a baba sulyanak novekedesevel csak rosszabb lesz, ugyhogy pihenes, pihenes, pihenes, es kitartas, mar nincs sok, en ezzel nyugtatom magam es most Teged is! 😌
2019. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi ki tartast neked is. En mar fekudni se tudok annyira rossz.
2019. júl. 25. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fájt a derekam ilyen idős terhesen, szülésnél azt hittem leszakad, annyira fájt. Túl kell élni, utána majd jön a baba emelgetése, járni tanítása. Az sem könnyű. De megéri, azt biztos! Jó babavárást, könnyű szülést kívánok!
2019. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!