Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt nálatok elöször...

Mikor volt nálatok elöször szívhangja a babának? 6+2 hetesen lehet már szerencsém?

Figyelt kérdés
most megyek majd dokihoz, türelmetlen vagyok tudom, de elsö baba lenne/lesz :)
2018. júl. 31. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6+3 volt 😊
2018. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

A lehető legrosszabkor mész, mert vagy lesz, vagy nem. Erősen gépfüggő is ilyen kis terhességnél. Én nulladik UH-ra mindig 5 hetesen mentem, hogy kizárjuk a méhen kívüliséget, ekkor még nem lehet szívhang, így nem is kellett rágódnom rajta, hogy miért nincs, ha másnak van. Az "első" UH meg mindig bő két héttel később, 7-8 hetesen volt, amikor már tutira van szívhang, ha minden oké.


Szóval ne izgulj, ha neked még nem lesz, visszahívnak egy-két hétre rá és addigra már lesz. A hatodik hét pont az, amikor vagy-vagy, de mivel annak is az elején mész, nagyobb az esély arra, hogy nem lesz még.

2018. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál 6+6 naposan nem volt még. 10 napra rá hívtak vissza, akkor minden rendben volt.

A másodiknál már kereken 6 hetesen volt pukzálás. :)

Dokitól is, géptől is függ. Ha mégsem találna, ne aggódj! :)

2018. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek. sejtettem illetve tudom is, csak a dokim a héten van utána szabin lesz, így gondoltam megadom az esélyt, hogy lássunk valamit :)
2018. júl. 31. 08:12
 5/13 anonim ***** válasza:
5+4 hetesen volt szívhang.
2018. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy 5het 6 napnal pulzalt a szivcso, de meret alapjan is nagyobbnak tunt, valoszinuleg korabban volt peteeres par nappal. Elso gyerek volt, nem birtam varni, koran mentem.

De volt, hogy kivartam turelmesen a kerek 7 hetet, akkor mentem elso uh-ra, az embrio pedig epp csak 3 mm volt, mar volt suivmukodes, de nem sokkal korabban indulhatott be, vele valoszinuleg kesobb volt peteeresem.

Szoval ha nem lenne ez a “doki szabira megy” dolog, akkor en is azt mondanam, hogy varj kovetkezo hetfoig, ha biztosra akarsz menni.

Nyilvan a doki miatt nem varhatsz, de ez igy tenyleg 50%, vagy lesz szivmukodes, vagy nem. Drukkolok!

(Jah es a ciklisom nem ingadozo, 28 napos es szenttul meg voltam gyozodve, hogy mindig kizepidos peteeresem van, de ezek szerint megsem annyira atombiztos.)

2018. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lányomnak volt 6+2 hetesen. Viszont ha nem pont 28 napos a ciklusod, hanem kicsit több, emiatt 1-2 nappal kisebb a terhesség, akkor már lutri.
2018. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont ekkor voltam

Volt

Petezsákot nem is mértek

5,3 mm volt a lányom

2018. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 hetesen :)
2018. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jajj de jó. talán szerencsém lesz. nagyon várom már :) Köszönöm a válaszaitokat
2018. júl. 31. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!