Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Épp nyaralunk,8 hetes...

SOS! Épp nyaralunk,8 hetes terhes vagyok és valószínű "ott" előjött a gombám (csak viszket, folyás nincs). Itt nem tudok nőgyógyászhoz menni, a dokimat nem tudom elérni mert szabin van. Canesten hüvelykúpot használhatok?

Figyelt kérdés

Mikor a lányommal voltam terhes (kb 17. hét körül) akkor is ilyen volt és ezt írta akkor fel a dokim. Nem akarom hogy elbúrjánzzon.


Köszönöm a segítséget!


2010. júl. 12. 15:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze azt tudom hogy kézzel kell felhelyezni.
2010. júl. 12. 16:38
 12/16 nini24 ***** válasza:

Canesten combi, doki mondta nekem, nyugodtan, mert csak helyileg hat :) Jobbulást!

30 heteske

2010. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy lehet használni Canestent terhesség alatt, csak aplikátor nélkül!!
2010. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
csak a canesten a kapható cuccok közül, ami egyértelműen nem ellenjavallt terhességnél. én is ezt használtam, ha az előzőnél lehetett, itt is lehet szerintem.
2010. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. júl. 12. 21:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a Pimafucin kúpot, és Pimafucort krémet szoktam, arra rá is van íva, h lehet terhesség alatt.
2010. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!