Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ovu elött 3 nappal voltunk...

Ha ovu elött 3 nappal voltunk együtt megszakitással akkor van esély terhességre?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
elég nagy
2018. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

mi így védekeztünk évekig, míg nem akartunk babát! addig nem is jött össze, de mikor terveztük elsőre sikerült

de pl. egyik ismerösömnek így született fia

50-50% az esély,de ha párod ügyes volt,akkor talán kevesebb az esély :D

2018. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan, hogy "ügyes a párod". Nem tudja befolyásolni, hogy van-e elő sperma az előváladékban. És ha van, akkor lehetsz terhes. Akkor is, ha a Juli meg a Kati nem lett az, vagy ha előző pár hónapban megúsztad.
2018. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó mi 10éve védekezünk így.😁 Mindkét gyermekünk első hónapban megfogant, mikor terveztük úgyhogy azt se mondhatod, hogy nem vagyunk termékenyek... Nődoki blogján olvastam, hogy igenis jó védekezés ez is. A férfi ügyességén múlik, illetve hogy a második kör előtt pisilje ki az esetlegesen húgycsőben maradt spermiumokat.
2018. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

2es vagyok!

mi 9 éve vagyunk együtt és kezdetektől így védekeztünk, én is csak akkor lettem terhes mikor terveztük, ráadásul elsőre kétszer!


Tehát igen függ a párod ügyességétől :D akit írtam,hogy így lett terhes ott a párja vagy későn húzta ki vagy füllentett...mivel 2 barátnőm is évek óta így védekezik és még ott sincs baba

2018. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!