Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi herpeszre terhesség...

Nemi herpeszre terhesség alatt mit írnak fel? Veszélyes a babára?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs saját tapasztalatom ,de ha a nemi beteg gondozóba megmondod, hogy terhes vagy akkor olyat fognak felírni amit szedhetsz terhesen.Ha nincs ilyen készítmény(amit azért kétlek) akkor ajánlanak más alternatívát.Egy csomó gyógyszert lehet szedni,trimesztertől függően ezt meg csak az orvosok tudják.Menj el és meglátod mit mondanak.Ha nagyon kétségeid vannak a gyógyszerrel kapcsolatban kérdezd még pluszba a nőgyógyászod.
2019. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nálam sima fordult elő, arra nem mondtak semmit, teafa olajjal kenegettem, 1 hét alatt elmúlt. Tenyésztésen mindkét alkalommal találtak bacit, egyszer antibiotikummal kezelték, másodszor hüvelytablettával, persze csak azt használtam, amit a doki írt fel, hisz ő ért hozzá.

Herpeszes szájjal nem nyalakszunk, de ha már elkaptad így vagy úgy, irány a doki, vagy a nőgyógyász utal tovább, vagy ha gondozóba mész be, mondd el hogy terhes vagy és hány hetes, és aszerint fognak tájékoztatni és kezelni.

2019. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!