Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek tett megjegyzést a...

Nektek tett megjegyzést a párotok/rokonotok azért, mert rosszul voltatok/vagytok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Én 10 hetes vagyok, már sokadjára kaptam meg, hogy csapnivaló terhes vagyok, azért, mert annyira hányok, hogy néha azért már elsírom magam miatta. Mintha én akarnék rosszul lenni, vagy kényszeredetten eljönni táppénzre. :)
2019. aug. 12. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Soha!


En nem voltam rosszul, viszont semmit nem csináltam otthon, mivel állandóan aludtam. Egy fél megjegyzést sem kaptam érte.


Kolléga volt hogy beszólt. Persze olyan akinek nincs gyerek... Na az felbosszantott engem is.

2019. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez persze csak az első trimeszterre vonatkozik. Aztán magamhoz tértem
2019. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus,dehogy!
2019. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem élte át nem érti meg. Van egy nagyon jó, de nagyon naiv barátnőm ő állandóan azt magyarázta nekem, hogy nem hiszi el mennyire rosszul vagyok, mert kolléganője csak egy hétig volt rosszul. És édesapám..mániàja a főzès és a mi etetésünk, de terhesen az első 5 hónapban mindentől rosszul voltam,ezért alig ettem, persze megsértődött, hogy ez már csak rájátszás. Szerencsére anyukám helyre tette, hogy emlékezzen ő is mennyire rosszul volt 5 hónapig mikor engem várt, nem igaz hogy apu elfelejtette😅. A hormonok miatt vagy érzékenyebb is, engedd el a füled mellett vagy szólj vissza nekik.
2019. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltam rosszul, viszont amikor az elsőt vártam, akkor költöztünk. Engem azért piszkáltak, h ne rakjak össze több bútort, pedig imádtam. 😄
2019. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem voltam rosszul. De ettől függetlenül, ha a párom így állna a terhességhez erősen elgondolkodnék, hogy vajon jó-e vele gyereket vállalni!

Ez nem választható, hogy okádsz-e vagy sem. Gondolom, ha tehetném te is inkább nem hánynál és jól éreznéd magad. A pasid át még most rakd helyre, mert innentől mindent anyakadba fog varrni azzal címszóval, hogy milyen "puhány" vagy!

2019. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak az tud bunkó lenni, akinek nincs gyereke, sőt, néha aki már szült sokkal bunkóbb, csak mert neki mondjuk szerencséje volt és nem hiszi el, hogy másnak másmilyen a terhessége.
2019. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Sőt, én kisebb-nagyobb szünetekkel az egész terhességemet végighánytam, sőt utána 3 betegséget diagnosztizáltak nálam, mármint szülés után, az egyikkel műtöttek is, ezek egyik fő tünete a hányás volt. Szóval gyakorlatilag a terhességgel együtt végighánytam vagy másfél évet. A párom mindenben mellettem állt, sokszor rohant a lavóért, ha hirtelen jött a dolog.
2019. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Áhhh!!! Épp ellenkezőleg. BÁr én hányni nem hánytam sokat de a migrén megkinzott. Ferjem folyton tutujgatott. Nem engedett nehezet emelni. Gyártotta a smoothiet minden mennyiségben. Ha kicsit is fáradt voltam rögtön pihenni parancsolt. Amúgy jönne rá a cifrafosas arra aki azt mondja rad, hogy csapnivaló terhes vagy.
2019. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!