Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tett a terhessèg első...

Anna.love kérdése:

Ki mit tett a terhessèg első trimisztere alatti fàradsàg ellen? Terhesvitamin? Ha igen melyik?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, ès iszonyù fàradt egèsz nap. Mivel nem is dolgozom egèsz nap alszok, nem tudom legýőzni

#terhesség #fáradtság #Első trimiszter
2018. nov. 28. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szedtem de akkor is fáradt voltam az első 3hónapban. Pihenj ha most megteheted
2018. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A vitamint hiába szedtem. Amíg dolgoztam, muszáj volt kibírni, utána pihentem ha tudtam. Második és harmadik gyereknél is, ahogy belefért az időmbe, aludtam, mikor csak lehetett. Második trimeszterre elmúlt ez az óriási fáradtság.
2018. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, pedig remènykedtem hogy valami vitamin segìt mert ez az àlomkòr màr elviselhetetlen, remèlem a 12 hèttől nàlam is vège lessz.
2018. nov. 28. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Aludtam. Ha nem dolgozol, akkor nem teljesen mindegy?
2018. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szedtem terhes vitamint, de ugyanúgy álmos voltam, így minden délután beiktattam egy kis szunyókát. Mivel nem dolgoztam, megtehettem. Szerencsére a 12. hét körül elmúlt ez a fáradékonyság érzés.
2018. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alig vàrom a 12 hetet..azèrt nem mindegy mert pocsèk èrzès àllandòan aludni
2018. nov. 28. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is szedtem vitamint, de ezen nem segített.

Dolgoztam, munka után megfőztem, ebéd, lefeküdtem aludni délután 4 körül, 6kor felkeltem majd este 8ra megint elaludtam, akkor már reggelig. Ez ment heteken keresztül. Utána viszont több energiám volt mint valaha. Most 32 hetes vagyok, még mindig dolgozok, és nem vagyok fáradtabb mint terhesség előtt.

2018. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint az utolsó! Kb 15 hétig hulla voltam. 7-4 meló utána hazarrtem ha volt valami fontos megcsináltam, főzés, mosás stb. aztán aludtam is. Utána este még felkeltem fürdeni és reggelig aludtam.

Szörnyű volt. Viszont utána az utolsó napig pörögtem, tornára jártam.

2018. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj h nem hánysz
2018. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hánytam, kijött a migrénem is 2x vagy 3x. Csak 16 hétig dolgozhattam, mert magas lett a vérnyomásom. A cukorterhelésem határérték, 160g ch diéta. Én örülnék, ha csak a fáradtság lenne.😃
2018. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!