Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen butaságokat hallotta...

Ti milyen butaságokat hallottatok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

Korán el kellett jönnöm a munkahelyemről táppénzre de már azt kellett hallgatnom hogy ne lustuljak el mert annál nehezebb lesz a szülés, miből gondolják hogy én egésznap otthon fogok feküdni? 😅🙄 A másik mikor még a neme se derült ki és még csak épp hogy elkezdtem gömbölyödni mindenki azt mondta hogy kislány pocakom van, kiderült hogy fiú 😄

A kedvencem pedig az mikor elkezdik nekem mondani hogy ne hordjam a régi farmejaimat mert elnyomom a gyereket és gerincferdűlése lesz vagy ami a legújabb "delfinhátú" lesz 🤨

Persze ilyenkor csak rájuk hagyom aztán magamba röhögök 😂


2019. ápr. 24. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb olvastam ezt a kérdést. Ennél nagyobb butaságot még nem hallottam :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2019. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

7-8 hetesen kezdődött a gyomorégésem, ami egyértelművé tette egy-két ismerősöm számára, hogy akkor hajas baba lesz

(egyébként az volt :))

2019. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a legtöbb hülyeséget anyu mondja. De egyik fülemen be másikon ki, sokszor le kell fékeznem, rá kell szólnom, hogy állítsa le magát

-Ne szedjek Rennie-t a savamra, mert nem kell beszedni minden szrt.

-Ne vásároljak semmit a 9. hónapig.

-Ne akarjam előre megtudni a baba nemét, mindegy mi lesz nem?

-Ne menjek el külön fizetős vizsgálatokra mert felesleges.

-Ne etessem majd bébiétellel (ebben kivételesen egyetértek vele, csak az okában nem): mert mérgek vannak benne.

Emellett folyton egy bizonyos néven hívja a magzatot, amikor beszélgetünk róla, és már ezerszer megmondtam, hogy nem az lesz a neve.

2019. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
plusz: - ne járjak terhes jógára mert semmi értelme és pénzkidobás, meg hogy biztos 30000 ft a bérlet :D (10 alkalomra 12000 ft...)
2019. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

"miből gondolják hogy én egésznap otthon fogok feküdni?"

Mondjuk abból, hogy táppénzen vagy? Hű a gonoszok, merik feltételezni, hogy okkal.

2019. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ég a gyomrom, mert nő a gyerek haja... Az első kérdésem az volt, mikor megszületett, hogy ugye nem kopasz, mert akkor megy vissza (az első naptól iszonyatos gyomorégésem volt, amin a Bricanyl csak rontott, a végén ülve aludtam)
2019. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem állandóan azzal fárasztottak, hogy "fiús" pocakom van. A 18. hét óta tudjuk, hogy kislány lesz. Azóta vagy ötször megerősítették ezt a tényt. A helyi DM-es nő annyira komolyan vette ezt a hülyeséget, hogy mikor vettem egy csomag rózsaszín textilpelust, elkezdett kötekedni hogy fiúnak minek veszek rózsaszínt, nem illik, mert hogy 1000000000% hogy fiam lesz mert ő ezt a pocak formájából megmondja, az ultrahangos meg hülye. Teljesen beteg az a nő...
2019. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kisfiús/kislányos pocakot szerintem sokan megkapják :D nekem detto ég a gyomrom és hajas baba lesz. Ekkora hülyeséget. :D

Nekem 21 hetesen alig van hasam, így a szűk családi körön, néhány baráton és a főnökömön kívül senki nem is tudja, pedig már hetek óta itt ficánkol :D

De így legalább megóvom magam a kéretlen hülyeségektől :D

Persze előbb utóbb úgyis tagadhatatlan lesz.

Kitartást lányok :D

2019. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem soha,de soha nem égett a gyomrom, viszont az ultrahangon a nő magában kuncogott, mert hogy ritkán látni az ultrahangon a baba haját, de az enyémnek akkora pamacs haja van, hogy tisztán látszik :D Kíváncsi leszek milyen lesz, két kézen belül megszületik. :) Kitartást!
2019. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 hetes voltam, fogytam 2 kilót is, gondolom hormonális okokból. A szomszédnéninek elfecsegték, hogy terhes vagyok. Egyből megállapította, hogy fiam lesz, mert szerinte megnőtt a fenekem. Párom mamája, meg helyeselte, mert szerinte ilyenkor már megváltozik a nők alakja. Talán ez volt a legnagyobb marhaság amit hallottam.
2019. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!